عمومی

امام جمعه موقت زیرکوه:منتخبین مردم به وعده های خود عمل کنند.

امام جمعه موقت زیرکوه گفت: منتخبین مردم قدردان مردم باشند و به وعده های خود عمل کنند.

امام جمعه موقت زیرکوه گفت: منتخبین مردم قدردان مردم باشند و به وعده های خود عمل کنند.
به گزارش زیرکوه نیوز به نقل از تسنیم ، حجت الاسلام والمسلمین احمد علیپور امام جمعه موقت شهرستان زیرکوه در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان زیرکوه با تبریک به منتخبان مردم در انتخابات 7 اسفند اظهار داشت: منتخبان مردم که رای آورده اند باید قدردان مردم باشند و به قول ها و وعده هایی که به مردم داده اند، عمل کنند .
وی به مناسبتهای پیش رو از جمله چهاردهم اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و آغاز هفته احسان و نیکوکاری اشاره کرد و افزود: این نهاد مقدس 2 روز بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران تاسیس شد و حامی نیازمندان و کمک حال محرومان است و خدمات فراوانی را در مباحث فرهنگی، اجتماعی، ازدواج و … ارائه کرده است .
امام جمعه موقت زیرکوه با اشاره به موضوع احسان و نیکوکاری در جامعه خاطرنشان کرد: با توجه به نزدیکی به سال جدید و خریدهای نوروزی، خانواده هایی که از توان مالی مطلوبی برخوردارند و وضع مالی آنها خوب است توجه داشته باشند، که از نیازمندان و محرومان فراموش نکنند و آرامش روحی را هم برای خود هم برای نیازمندان و همنوعان خود فراهم کنند .
حجت الاسلام والمسلمین علیپور ضمن اشاره به 15 اسفندماه روز درختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی تصریح کرد : با توجه به شعار خوب امسال منابع طبیعی هر ایرانی یک درخت ، همه باید بکوشیم تا به ان جامه عمل بپوشانیم ، چرا که این یک سرمایه ملی و خوب است و و در روایات و احادیث به اهمیت درخت و درختکاری و تاثیر آن بر آرامش روحی و روانی افراد جامعه تاکید زیادی شده است .
وی همچنین در ادامه سخنان خود به 20 اسفند و روز ملی راهیان نور اشاره کرد و بیان داشت: راهیان نور یک حرکت بسیار زیبا و ارزشمندی است که مردم در ایام تعطیلات نوروز خود به مناطق جنگی بروند و ببینند چه رنج هایی کشیده شده و چه جانفشانی هایی شده است که این انقلاب به پیروزی برسد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا