عمومی

امر به معروف ،ضامن حیات طیبه در نظام اسلامی است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه گفت:همه آحاد مردم باید وظیفه امر کردن به کار خوب و نهی کردن از کار بد را برای خود قائل باشند و این، تضمین کننده حیات طیبه در نظام اسلامی خواهد بود

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،نشست هم اندیشی فرماندهان ، دبیران امربه معروف،مربیان صالحین حوزه حضرت ام البنین(س) زیرکوه در نمازخانه ناحیه مقاومت سپاه برگزار شد.
سرگرد ابراهیم کریمی دراین مراسم با اشاره به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر،اظهارداشت:امر به معروف و نهي از منکر در ميان فرائض ديني از اولويت و اهميت خاصي برخوردار است.
فرمانده ناحیه سپاه زیرکوه خاطرنشان کرد:در حقيقت، اگر اين دستور دينی به صورتي جامع و کامل عملي شود، جامعه اسلامي به محيطي سازنده و مساعد تبديل مي شود که در آن بستر مطلوبي براي تقيّد به احکام شريعت فراهم مي آيدما همواره باید در تمامی مراحل زندگی خود از این فریضه مهم استفاده تا فرزندان ماهم ونسلهای آینده هم به نوبه خود استفاده کنند واز والدین خود الگو بگیرند. .
وی ادامه داد:در نقطه مقابل نيز کم توجهي و يا ترک آن رفته رفته باعث مي شود که غبار هجران بر سيماي احکام الهي نشسته و زنگار منکرات چهره ي تابناک آن را تيره و تار سازد و ديگر کسي در جستجو و شناخت و عمل به آن ها رغبت نمي نمايد.
کریمی بیان داشت:همه آحاد مردم باید وظیفه امر کردن به کار خوب و نهی کردن از کار بد را برای خود قائل باشند. زیرااین، تضمین کننده حیات طیبه در نظام اسلامی خواهد بود.
گفتنی است،در پایان مراسم از فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج و مربیان صالحین تقدیر شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا