عمومی

انقلاب اسلامی ایران انقلابی مردمی است/هر کس با نظام زاویه بگیرد،رسوا خواهد شد

امام جمعه زیرکوه گفت: خاصیت نظام ما این است که هر کس بر علیه نظام باشد اگر چه یک مدت خود را بروز ندهد اما در نهایت خودش رسوا می شود و این نمونه ها در نظام و انقلاب زیاد دیده می شود.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام مرتضائی نیا صبح امروز در مراسم آغاز دهه فجر در میدان امام خمینی (ره) شهر حاجی آباد،با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر،اظهارداشت:امروز یادآورقدوم پر خیر و برکت امامی است که از اسم ایشان شاه می ترسید و به خود می لرزید.
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد:با این که رژیم شاه حکومت نظامی اعلام کرده بود و با این که تمام مردم را به توپ بسته بودند اما در آن فضای ناهنجار امام آمد و استقبال بی نظیری از ایشان شد بنابراین انقلاب ما انقلابی مردمی است.
وی با بیان اینکه انقلاب ما ویژگی هایی دارد که باید برای مردم این ویژگی ها را برشمرد، گفت:اولین ویژگی انقلاب اسلامی ایران این است که تنها انقلابی است که در راس آن یک فقیه ، یک مرجع تقلید و یک روحانی جلیل القدر است و این در جای دیگری دیده نمی شود.
مرتضائی نیا اذعان داشت:دومین ویژگی انقلاب ما الهام بخش بودن انقلاب ما بود و نفس مسیحایی این انقلاب که به سید حسن نصرالله و مقتدا صدر رسید و الان هم نفس مسیحایی رهبر معظم انقلاب این بیداری را در کشورهای اسلامی به وجود آورده است و این الهام بخش است.
امام جمعه زیرکوه بیان کرد:تنها انقلابی که همه بر علیه ما بودند و جنگ تحمیلی را بر علیه ما تحمیل کردند و تنها انقلابی است که مردم تا پای جان ایستاده اند تا این پرچم را با دست رهبر معظم انقلاب به دست امان زمان ندهند دست برنمی دارند.
مرتضائی نیا ادامه داد:ویژگی دیگر انقلاب این است که این انقلاب ناخالصی را بر نمی دارد و غش بردار نیست و از اول انقلاب هر کس با انقلاب زاویه داشت و ناخالصی داشت ناخالصی او بروز کرد زیرا انقلاب ما غش بردار نیست و هر کس به نظام و انقلاب پایبند نباشد خود نظام به برکت اخلاص امام راحل این ناخالصی را برطرف می کند.
وی تاکید کرد:خاصیت نظام ما این است که هر کس بر علیه نظام باشد اگر چه یک مدت خود را بروز ندهد اما در نهایت خودش رسوا می شود و این نمونه ها در نظام و انقلاب زیاد دیده می شود.
امام جمعه زیرکوه گفت:برکات انقلاب را به مردم بگویید زیرا مردم باید برکات این انقلاب و نظام را ببینند و مشاهده کنند و اگر شکر نعمت خداوند را انجام دهیم خداوند بر ما کفران نعمت را انجام نخواهد داد.
مرتضائی نیا اذعان داشت:اگر خدای ناکرده وحدت خود را از دست بدهیم و به خاطر ریاست طلبی و مال طلبی در مقابل فرامین رهبر معظم انقلاب قرار گیریم این کفران نعمت است و این نعمت سرشار از این انقلاب اسلامی ایران که امروز به من و شما رسیده است از ما گرفته خواهد شد .
وی با بیان اینکه در شهرستان اتحاد و انسجام خوبی برخوردار است تاکید کرد:در هیچ برهه ای از زمان در شهرستان زیرکوه اینقدر اتحاد و انسجام بین مردم ،علما و مسؤولان نبوه است و این اتحاد و همدلی باید حفظ شود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا