عمومی

ایمن سازی پیچ مرگ ،‌آغاز شد/پلیس: رانندگان سرعت مطمئنه را رعایت کنند

بعد از بروز چندین حادثه پی در پی در پیچ ورودی شهر حاجی آباد، ایمن سازی این نقطه حادثه خیز ،‌در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،بروز حوادث متعدد رانندگی در پیچ ورودی شهر حاجی آباد از سمت قاین باعث گردید تا این پیچ به پیچ مرگ معروف شود.
حوادثی که به جز یک مورد، بقیه آنها واژگونی وسیله نقلیه و علت وقوع این حوادث تخطی از سرعت مطمئنه رانندگان در پیچ جاده و در کنار آن نا ایمن بودن این نقطه حادثه خیز اعلام شده است.
به مین منظور صبح امروز جمعی از مسئولان امر از این نقطه حادثه خیز بازدید کردند و دستور ایمن سازی مسیر صادر گردید.
بلافاصله بعد از این بازدید ایمن سازی پیچ مرک در دستور کار اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای زیرکوه قرار گرفت و عملیات ایمن سازی آغاز شد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای زیرکوه ، با بیان اینکه پیچ مرگ ایمن سازی می شود،‌گفت:در حال حاضر عملیات نصب چشم گربه ای و تابلوهای هشدار دهنده در این پیچ آغاز شده است.
حسین ضامن خاطرنشان کرد:صحبت هایی با شهرداری و شورای اسلامی شهر برای تامین آسفالت این مسیر از کارخانه آسفالت شهرداری صورت گرفته و به محض آماده شدن آسفالت، عملیات آسفالت شانه خاکی این پیچ آغاز خواهد شد تا از بروز حوادث بعدی جلوگیری شود.
رانندگان سرعت مطمئنه را رعایت کنند
پلیس راهنمایی و رانندگی نیز با حضور در این نقطه حادثه خیز ضمن کنترل عبور و مرور وسائل نقلیه از نزدیک بر نحوه ایمن سازی مسیر نظارت کرد.
پلیس شهرستان با بیان اینکه اکثر حوادث در این پیچ به علت تخطی از سرعت مطمئنه و عدم توانایی رانندگان در مهار وسیله نقلیه اتفاق افتاده از رانندگان خواست: سرعت مطمئنه را در جاده ها خصوصا در نقاط حادثه خیز رعایت کنند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا