عمومی

برترینهای مسابقات دو و میدانی دانشآموزی زیرکوه معرفی شدند

مسابقات دو و میدانی دانشآموزان زیرکوه با معرفی نفرات برتر در دو مقطع تحصیلی به کار خود پایان داد.

مسابقات دو و میدانی دانشآموزان زیرکوه با معرفی نفرات برتر در دو مقطع تحصیلی به کار خود پایان داد.
به گزارش زیرکوه نیوز،به منظور ایجاد شور و نشاط در بین دانشآموزان و انتخاب برترینهای دانشآموزی در رشته ورزشی دو و میدانی، مسابقات دو و میدانی دانشآموزان شهرستان زیرکوه در دو مقطع تحصیلی برگزار شد.
در مقطع ابتدایی و در رشته 100 متر سرعت 22ورزشکار با هم به رقابت پرداختند که در پایان، مهدی خزاعی دلاکه از دبستان شهید آزیری محمد آباد، امیررضا بخشی از دبستان ایثار و مجتبی اسفرقی از دبستان شاهد شهید کاوه عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
در رشته دوی 400 متر در مقطع ابتدایی نیز آقایان، محمدجواد جانی از دبستان شاهد شهیدکاوه ، مهدی نوروزی از دبستان شهید آزیری محمد آباد و روح الله جعفری از دبستان شاهد شهید کاوه با کسب رکورد بهتر حائز رتبه های اول تا سوم شدند.
در دوی 4 در 100 متر امدادی نیز تیم های دبستان شهید آذیری محمد آباد، ایثار حاجی اباد و منوچهری آبیز بر سکوی اول تا سوم ایستادند.
در مجموع تیمی در مقطع ابتدایی تیم های شاهد شهید کاوه و شهید آذیری محمد آباد اول و دوم شدند و تیم های ایثار حاجی آباد و علی ابن ابیطالب (ع) مشترکا به مقام سوم دست یافتند.
در مقطع متوسطه اول و در رشته دوی 100 متر پس از رقابت 18 دانش آموز، حسین غلامی از آموزشگاه ذخایر انقلاب آبیز،سهیل حسین پور از آموزشگاه شهید رحکمانی حاجی آباد و محمد سخنگو از آموزشگاه ذخایر انقلاب آبیز توانستند عناوین اول تا سوم را کسب نمایند.
همچنین در دوی 800 متر پس از یک رقابت تنگاتنگ بین شرکت کنندگان،مهدی عابدینی از آموزشگاه شهید حسینی محمد آباد، رضا محراب ازذخائر انقلاب آبیزو علی احمدی از آموزشگاه نمونه ناصری حاجی آباد به مقامهای اول تا سوم دست یافتند.
در دوی 4در 100متر امدادی نیز تیم های نمونه شهید ناصری، شهید رحمانی حاجی آباد و ذخایر انقلاب آبیز بر سکوی اول تا سوم ایستادند.
در مجموع تیمی این مسابقات در مقطع متوسطه اول تیم های ذخایر انقلاب آبیز، نمونه شهید ناصری حاجی آباد و آموزشگاه شهید حسینی محمد آباد توانستند عناوین اول تا سوم را کسب نمایند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا