عمومی

برگزاری انتخابات معتمدین هیات اجرایی انتخابات شورای اسلامی شهرستان زیرکوه

انتخابات معتمدین اصلی و علی البدل هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرستان زیرکوه انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،انتخابات معتمدین اصلی و علی البدل هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرستان زیرکوه انتخاب شدند.
فرماندار زیرکوه در این مراسم با اشاره به اهمیت کار هیات اجرایی انتخابات ،اظهارداشت:در مرحله اول باید تلاش شود تا افراد کارآمد و صاحب نظر وارد عرصه انتخابات شوند.
حجت الله خانزاده با تاکیدبر عدم جانبداری اعضای هیات اجرایی از کاندیداها،خاطرنشان کرد:فعالیت اعضای هیات اجرایی بر له یا علیه یک کاندیدای خاص نباید به گونه ای باشد که جایگاه حقوقی اعضا را زیر سئوال ببرد.
وی ادامه داد:با توجه به اینکه ثبت نام کاندیداها در زمان تعطیلات عید نوروز انجام می شود و علاوه بر آن گواهی سوء پیشینه نیزبرای ثبت نام در انتخابات شوراها مورد نیاز است،کاندیداها از هم اکنون مقدمات ثبت نام را آماده کنند.
فرماندار زیرکوه،گفت:با توجه به اینکه در برخی مناطق و روستاها انتخابات رنگ و بوی قومی و طایفه ای به خود می گیرد،باید تلاش کنیم که انتخابات به صورت قومی و قبیله ای انجام نشود و انتخاب اصلح سرلوحه کار قرار گیرد.
در پایان این جلسه انتخابات اعضای اصلی و علی البدل هیات اجرایی برگزار و افراد زیر به عنوان اعضای هیات اجرایی شهرستان انتخاب شدند.
1- محمد صادق ناصری 2- محمد علی عابدینی 3- زهرا حسنی 4- محمد محمودی 5- امیر کوچی 6-جلیل جانی 7 – عسکری 8- محمدی

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا