عمومی

برگزاری جشنواره نشاط دینی در دو روستای اسفاد و گزخت

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه گفت:به همت مبلغ اعزامی اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه جشن نشاط دینی در مسجد حضرت فاطمه(س)روستای اسفادو مسجد امام علی (ع) روستای گزخت برگزار شد.

حجت‌الاسلام احمد اسماعیلی درگفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت: در راستای غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان جشن نشاط دینی در مسجد امام علی(ع) گزخت با اجرای حجت‌الاسلام خسروی مربی کودک و نوجوان خراسان رضوی با حضور پرشور کودکان و نوجوانان برگزار شد.
وی خاطرنشان کرد: در این جشنواره مضامین دینی با برنامه های جذاب و مفرح با هدف ایجاد نشاط دینی توسط حجت الاسلام خسروی از اساتید مجرب خراسان رضوی به کودکان آموخته و به تعداد30 نفر از افراد شرکت کننده نیز جوایزی از طرف اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه ، کمیته امداد حضرت امام «ره» خانه قرآن و کانون فرهنگی عدالت روستا اهدا شد.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه گفت: توجه به تربیت دینی و ایجاد نشاط دینی در کودکان و نوجوانان در عصر حاضر یکی از ضرورت هاست و باید به‌عنوان یک اصل مهم مورد توجه قرار گیرد.
اسماعیلی ادامه داد: امروز دشمن از هر فرصتی برای کم رنگ جلوه دادن آموزه های دینی و اسلامی سوء استفاده می کند و به همین دلیل همه ما باید آگاه باشیم و در مقابل این توطئه های دشمن به خوبی ایستادگی و نسل جوان ، مومن و بانشاطی تربیت کنیم.
برگزاری جشن نشاط دینی دراسفادزیرکوه
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه،بیان داشت:جشن نشاط دینی در مسجد حضرت فاطمه زهرا س روستای اسفاد نیز با اجرای حجت‌الاسلام خسروی مربی کودک و نوجوان خراسان رضوی با حضور پرشور کودکان و نوجوانان برگزار شد.
وی تصریح کرد: در این جشن مضامین دینی با برنامه های جذاب و مفرح با هدف ایجاد نشاط دینی توسط حجت الاسلام خسروی به کودکان آموخته و به تعداد۱۰ نفر از افراد شرکت کننده نیز جوایزی از طرف سپاه شهرستان زیرکوه و کانون فرهنگی روستا اهدا شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا