عمومی

برگزاری طرح جوانه های صالحین در 32پایگاه مقاومت بسیج زیرکوه

طرح جوانه های صالحین در 32پایگاه مقاومت بسیج زیرکوه برگزار می شود

مسئول تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه گفت: طرح جوانه های صالحین با رویکرد تعلیم وتربیت اسلامی در32 پایگاه بسیج شهرستان زیرکوه برگزار می شود.
حجت الاسلام مهدی غریب در گفتگو با خبرنگار فارس در زیرکوه با اشاره به برگزاری طرح جوانه های صالحین در تابستان اظهار داشت: مهمترین هدف طرح جوانه های صالحین تعالی حلقه های صالحین، تقویت و فراهم ساختن زمینه جذب بیشتر برای حضور افراد به بسیج و شرکت در حلقه های صالحین به منظور ارتقای مطلوب است.
وی با اشاره به اینکه تقویت شبکه طیبه صالحین و تقویت هویت حلقه ها یکی دیگر از برنامه های جوانه های صالحین است ، افزود: غنی سازی، ایجاد شور و نشاط و تقویت روحی، معنوی و تلاش برای سازندگی روحی، اخلاقی و فکری جوانان و نوجوانان یکی دیگر از برنامه های جوانه های صالحین است.
مسئول تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه با بیان اینکه این طرح در مجموع 32 پایگاه بسیج خواهر و برادر در سطح شهرستان زیرکوه درحال برگزاری است، افزود: در این طرح که با رویکرد تعلیم وتربیت اسلامی در سه شاخصه اصلی است ،‌روان خوانی،تجوید قرآن کریم، احکام ،احکام ماه مبارک رمضان ونماز،سبک زندگی اسلامی از نگاه معصومین و فعالیت ورزشی، تقویتی، صنایع دستی آموزش داده خواهد شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا