عمومی

برگزاری نخستین جلسه مجمع عمومی دهیاران همبستگی در زیرکوه

نخستین مجمع عمومی دهیاران همبستگی شهرستان زیرکوه با هدف تاکید بر بومی‌گزینی تشکیل جلسه داد.

بخشدار مرکزی شهرستان زیرکوه صبح امروز در حاشیه برگزاری نخستین مجمع عمومی دهیاران همبستگی شهرستان زیرکوه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تاکنون بسیاری از پروژه‌های عمرانی در روستاهای شهرستان توسط پیمانکاران غیربومی اجرا شده است که با تأسیس شرکت تعاونی دهیاران همبستگی شهرستان به دنبال بومی‌گزینی این پروژه‌ها هستیم.
غلامحسین عسکری خاطرنشان کرد: از این پس تمامی پروژه‌های عمرانی که در توان این شرکت تعاونی باشد توسط نیروهای بومی شهرستان انجام خواهد گرفت.تاکنون 32 پروژه عمرانی توسط این شرکت تعاونی در شهرستان زیرکوه اجرا شده که این نشان‌دهنده توان بالای نیروهای بومی شهرستان است.
بخشدار مرکزی زیرکوه گفت: با توجه به انتزاع بخش شاسکوه شهرستان از بخش مرکزی، شرکت تعاونی دهیاران همبستگی در این بخش نیز تشکیل و سهم آن از شرکت تعاونی بخش مرکزی پرداخت شد.
گفتنی است نخستین مجمع عمومی دهیاران همبستگی بخش مرکزی شهرستان زیرکوه در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان زیرکوه برگزار شد و محسن عبدالله‌زاده، اسدالله رحیمی، عبدالسلام غضنفری، موسی سورندی و محمد جهان‌آرا با رأی اعضا به عنوان اعضای هیئت مدیره و آقای حسین عرب شیری به عنوان بازرس این شرکت تعاونی برای مدت دو سال انتخاب شدند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا