عمومی

برگزاری نمایشگاه ایده های ناب نوروزی در زیرکوه

به همت هنرستان دخترانه حضرت زینب (س) حاجی آباد،نمایشگاه ایده های ناب نوروزی در زیرکوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،به همت هنرستان دخترانه حضرت زینب (س) حاجی آباد،نمایشگاه ایده های ناب نوروزی در زیرکوه برگزار شد.
مدیر هنرستان حضرت زینب در حاشیه برگزاری این نمایشگاه در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت:دومین فراخوان ایده های ناب نوروزی با موضوعات طراحی المان و حجم،طراحی سبزه خلاق و زیبا و طراحی تخم مرغهای رنگی در محورهای نوروز در ایران باستان و زیرکوه،بهار و نوشدن،المانهای مناسبتی والمانهای منطبق با آداب و رسوم دیرینه و کهن زیرکوه برگزار گردید که فرهنگیان و دانش آموزان از مناطق و مدارس مختلف شهرستان در این فراخوان شرکت کردند.
کریمی نژاد خاطرنشان کرد:در کنار این نمایشگاه،بازارچه کارآفرینی با هدف فراهم کردن بازار کار برای دانش آموزان کاردانش راه اندازی گردیده و دانش آموزان از همه رشته های موجود در کاردانش دخترانه شهرستان با ارائه کار هنری در این بازارچه حضور دارند و همه کارهای ارائه شده در این بازارچه در جهت تشویق دانش اوزان و کمک به دانش اموزان نیازمند به فروش می رسد.
گفتنی است،این نمایشگاه به مدت یک هفته جهت بازدید دانش اموزان و فرهنگیان در محل مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دایر خواهد بود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا