عمومی

برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری اولیه از اعتیاد در زیرکوه

نخستین کارگاه آموزشی پیشگیری اولیه از اعتیاد در سال 1396 (سبک زندگی اسلامی و دوری از آسیب های اجتماعی و اعتیاد) امروز در اداره تبلیغات سالامی زیرکوه برگزار می شود.

حجت الاسلام اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت:نخستین کارگاه آموزشی پیشگیری اولیه از اعتیاد در سال 1396 (سبک زندگی اسلامی و دوری از آسیب های اجتماعی و اعتیاد) امروز در اداره تبلیغات سالامی زیرکوه برگزار می شود.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه خاطرنشان کرد: این کارگاه آموزشی با حضور اقشار تاثیرگذار شهرستان از جمله روحانیون ، مبلغین و مبلغات ، مربیان قرآن ، معلمان و اساتید دینی ، مداحان ، شعراء و اسر سایر تاثیرگذار از ساعات 14 لغایت 18 به مدت 4 ساعت در سالن اجتماعات اداره تبلیغات سالامی زیرکوه با حضر دکتر میرزایی مقدم از اساتید برجسته تهران برگزار می شود.
حجت‌الاسلام اسماعیلی بر ضرورت برگزاری از دوره های پیشگیری از اعتیاد تاکید کرد و گفت: با برگزاری این گونه دوره ها تا حدودی می توان پیرامون تهدیدات ناشی از مواد مخدر روشنگری کرد .
وی با بیان این که سازمان تبلیغات اسلامی برای پیشگیری از اعتیاد ظرفیت فرهنگی عظیمی دارد افزود: این سازمان در بخش پیشگیری از مواد مخدر برنامه هایی دارد تا اقشار تاثیر گذار را آموزش بدهد .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا