عمومی

بهره برداری از ۳۰ پروژه عمرانی در شهرستان زیرکوه

در آخرین روز از هفته دولت ۳۰ طرح با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در بخش زهان و شهر حاجی آباد به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز امروز در آخرین روز از هفته دولت ،با حضور فرماندار ،بخشدار زهان ، مدیران شهرستانی و مردم ۳۰ طرح با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال در بخش زهان و شهر حاجی آباد کلنگ زنی و به بهره برداری رسید .
زیرسازی و آسفالت معابر زهان با اعتبار 800میلیون ریال ، آبیاری تحت فشار روستای شیرخند به نمایندگی از 22 طرح جهاد کشاورزی که شامل بازسازی قنات روستاهای گمنج،شیرخند،فخران ،دعوت ،شاج و … می باشد با اعتبار 565میلیون ریال و بهره برداری از واحد پانسیون پزشکان مرکز بهداشتی درمانی زهان به مساحت 110 متر مربع با اعتبار 1300 میلیون ریال از جمله طرح هایی بود که امروز با حضور مسوولان افتتاح و به بهره برداری رسید.
همچنین از محل اعتبارات دهیاریها نیز پروژه های پارک کودک شیرگ ، اصلاح و توسعه معابر روستای شیرگ ، اصلاح و توسعه معابر روستای سارجین ، سنگ فرش معابر روستای بایمرغ و جابجایی شبکه برق در روستاهای بخش زهان با اعتبار 1 میلیاردو هشتصد و پنجاه میلیون ریال به بهره برداری رسید.
گفتنی است ، در آخرین روز هفته دولت کلنگ ساختمان اداره محیط زیست هم در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ متر و با اعتبار ۴۵۰ میلیون تومان در شهر حاجی آباد به زمین خورد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا