عمومی

تا آخرین قطره خون در صحنه خواهیم بود/آمده ایم تا شعار زیبای مرگ بر آمریکا را تکرار کنیم

عباس غلامی پیره مرد 82 ساله زیرکوهی انیزه حضور خود در راهپیمایی 13 آبان را اطلاعت از رهبری دانست و گفت:تا وقتی قطره ای خون در رگ هایم جریان داشته باشد در همه راهپیمایی ها حاضر خواهم بود.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،همزمان با 13 آبان ماه ورز مبارزه با استکبار،مردم و مسؤولان شهرستان زیرکوه با حضور پرشور خود در راهپیمایی با شکوه 13 آبان، فریاد مرگ بر آمریکا سردادند.
شهروندان همیشه در صحنه شهرستان زیرکوه در حاشه این راهپیمایی در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز، ضمن اعلام نفرت و انزجار خود از آمریکای جنایتکار و استکبار جهانی انگیزه حضور خود در راهپیمایی را اعلام کردند.
آمده ام تا نفرت خود را بر سر استکبار فریاد بزنم
حاج محمد احمدی یکی از شهروندان شهرستان زیرکوه اهل روستای مرزی شاهرخت، گفت:13 آبان روز مبارزه ملی با استکبار جهانی است و من هم از فاصله 30 کیلومتری مرکز شهرستان آمده ام تا نفرت خود را بر سر استکبار فریاد بزنم.
وی ادامه داد:این همبستگی و اتحاد و انسجام مردم با توجه به یاوه گویی های آمریکا علیه ملت،دولت ،سپاه، برنامه های دفاعی و … واقعا لازم است و قطعا تاثیر گذار خواهد بود.
احمدی خاطرنشان کرد:پیام من به رییس جمهور خشن آمریکا این است که این یاوه گویی هایی که انجام می دهد و این حقوق بشری که می خواهد در کشورهای دیگر پیباده کند،جز نسل کشی و انسان کشی چیز دیگری نیست .
وی اذعان داشت:آمریکا به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست و رئیس جمهور بی آبروی آمریکا به هیچ تعهدی در عرصه بین المللی عمل نمی کند.
آمده ایم تا شعار زیبای مرگ بر آمریکا را تکرار کنیم
چوپانی یکی از ساکنان شهرک بمرود، نیز گفت:امروز روز مرگ برآمریکاست و ما هم آمده ایم تا در کنار مردم این شعار زیبا را تکرار کنیم.
وی ادامه داد: آمریکا بداند که همه ما گوش به فرمان رهبرمان هستیم و اگر دست از پا خطا کند با تقدیم جان خود از این آب و خاک دفاع خواهیم کرد.
با جان خود از میهن و ناموس خود دفاع می کنیم
محمد خسروی یکی از جوانان ورزشکار و مربیان فوتبال شهرستان زیرکوه،‌گفت: آمده ایم به آمریکا اعلام کنیم که ملت ایران همیشه در کنار هم و پشت سر رهبرشان ایستاده اند و مقابل یاوه گویی ها و تهدیدات دشمنان همیشه ایستاده اند.
وی با تاکید بر اتحاد ملی در مقابل دشمنان، خاطرنشان کرد:همه ما آماده هستیم در صورت نیاز با تقدیم جان خود از خاک و ناموس خود دفاع کنیم.
شرکت در راهپیمایی جزو واجبات است
محمد دلاکه یکی دیگر از شهروندان شهر حاجی آباد نیز گفت:شرکت در راهپیمایی وظیفه ماست و شرکت در این راهپیمایی جزء واجبات است و به عقیده من مثل نماز واجب است.
وی ادامه داد:ما همیشه از دل و جان آماده ایم و در صورت نیاز از همه زندگی خود در راه دفاع از انقلاب خواهیم گذشت.
تا آخرین قطره خون در صحنه خواهیم بود
عباس غلامی پیره مرد 82 ساله زیرکوهی انیزه حضور خود در راهپیمایی 13 آبان را اطلاعت از رهبری دانست و گفت:تا وقتی قطره ای خون در رگ هایم جریان داشته باشد در همه راهپیمایی ها حاضر خواهم بود.
وی با توجه به تهدیدات آمریکا علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت: بنده 82 سال سن دارم اما اگر خدای ناکرده دشمن قصد بدی نسبت به ایران اسلامی داشته باشد ، در خط مقدم جبهه در مقابل دشمن خواهم ایستاد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا