عمومی

تشریح برنامه های هفته عفاف و حجاب بسیج جامعه زنان شهرستان زیرکوه

در آستانه فرا رسیدن هفته عفاف و حجاب، برنامه های هفته عفاف و حجاب بسیج جامعه زنان شهرستان زیرکوه تشریح شد.

مسئول بسیج جامعه زنان ناحیه زیرکوه در گفتگو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،بااشاره به اهمیت حفظ حجاب در جامعه،اظهارداشت: حجاب و عفاف بزرگترین سپر مستحکم زن در برابر نامحرمان می باشد چرا که اگر عفت زن را از او بگیرند سرمایه درونی او در معرض تاراج قرار می گیرد.
علی آبادی با بیان اینکه ترویج فرهنگ ، عفاف و حجاب در جامعه تأثیربسزایی در تحکیم بنیان خانواده و سلامت جامعه دارد، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تعمیق فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه زمینه ارتقاء فرهنگ عمومی و تحکیم بنیان خانواده را رقم خواهد زند ما در بسیج جامعه زنان تلاش کرده‌ایم تا این مهم در تمامی برنامه‌های این سازمان دیده شود.
وی با اشاره به اینکه موضوع عفاف و حجاب مطالبه مردم و جوانان است و همه مردم خواستار جامعه عفیف هستند اظهار داشت: هفته عفاف و حجاب از 17 تا 23 تیرماه برگزار می‌شود و در این هفته باید کارهای بزرگ و ماندگاری انجام شود.
مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان زیرکوه ، به تشریح برنامه‌های این هفته پرداخت و گفت: در اولین روز از هفته عفاف وحجاب همایش پیاده روی ویژه خواهران از روستای فخرآباد به سمت مسجد نور پیشبر همراه با برگزاری دعای ندبه وصرف صبحانه توسط پایگاه بسیج حضرت زهرا(س) فخرآباد برگزارخواهدشد.
علی آبادی ادامه داد:غبارروبی مزار مادران شهدا در سطح شهر وروستاهای شهرستان توسط پایگاه های بسیج خواهر،برگزاری همایش با هم تا بهشت ویژه زوجین جوان سطح شهر در روز یکشنبه 18 تیرماه ،برگزاری نمایشگاه عکس عفاف وحجاب در دو بخش مرکزی وزهان در طول هفته عفاف و حجاب، برگزاری مسابقه عفاف وحجاب در دو رده سنی نوجوانان وجوانان عضو حلقات صالحین ،کارگاه های آموزشی کسبه بازار (ویژه فروشندگان خانم سطح شهر وتجلیل از فروشندگان خانم باحجاب در کارگاه ها از برنامه های اجرایی در این هفته خواهد بود.
وی تصریح کرد:همچنین همایش بزرگ صیانت از حریم خانواده در روز 21 تیرماه در محل بوستان شهدای گمنام شهر با پیروی از اندیشه های والای امام راحل، تبعیت از فرامین امام خامنه ای(مدظله العالی) و تجدید پیمان با شهدای والای انقلاب اسلامی با حضور عموم خواهران با اجرای برنامه های شاد ومتنوع برگزار خواهد شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا