عمومی

توجه به خانواده شهدا و ایثارگران از مهم ترین اولویت های کاری دولت یازدهم است

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه توجه به خانواده شهدا و ایثارگران از مهم ترین اولویت های کاری دولت یازدهم است، گفت: مسئولین ذیربط باید ضمن دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفته و درجهت رفع آن ها تلاش نمایند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سیدعلی اکبر پرویزی، در دیدار با مادر دو شهید در شهرستان زیرکوه با اشاره به اینکه امنیت امروز را، مدیون رشادت های شهدای عزیز هستیم، اظهارداشت: باید یاد و خاطره شهدا در همه ایام و به ویژه ایام الله دهه فجر، بیشتر از گذشته گرامی داشته شود.
استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه شهدا و خانواده های معظم ایشان، جایگاه ویژه ای نزد مردم بزرگ ایران دارند، گفت: همه مسئولین باید در جهت خدمت به خانواده شهداء و ایثارگران با تمام توان و امکانات تلاش کنند؛ چراکه همه ما مدیون خون شهدا و استقامت و ایثارگری های بی بدیل ایثارگران عزیز در تمامی دوارن انقلاب اسلامی هستیم.
پرویزی با بیان اینکه توجه به خانواده شهدا و ایثارگران از مهم ترین اولویت های کاری دولت یازدهم است، افزود: مسئولین ذیربط باید ضمن دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفته و درجهت رفع آن ها تلاش نمایند.
گفتنی است، شهید سید ابوطالب اسماعیلی متولد سال ۱۳۴۱ در تاریخ ۱۹ شهریور ماه ۶۴ در اشنویه بر اثر اصابت ترکش به سر به شهادت رسید. از این شهید بزرگوار یک فرزند پسر به یادگار مانده است.
همچنین طلبه شهید سید مصطفی اسماعیلی که بصورت بسیجی در جبهه حضور یافته بود، در تاریخ یکم مردادماه ۶۵ در جزیره مجنون بر اثر اصابت ترکش به قلبش به شهادت رسید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا