عمومی

جاذبه های گردشگری خراسان جنوبی و زیرکوه، محجور مانده است

فاطمی با بیان اینکه ،جاذبه های این استان به خوبی در سطح کشور معرفی نشده است،گفت:با شناختی که من از استان خراسان جنوبی دارم، به جرات می توان گفت جاذبه های این استان در سطح کشور محجور مانده و از مسئولان تقاضا دارم برای معرفی این منطقه و این استان برنامه ویژه ای داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، خانم فاطمی کارشناس مسئول گروههای آموزشی متوسطه اول وزارت آموزش و پرورش در حاشیه برگزاری همایش کشوری سرگروههای درس هنر در روستای افین زیرکوه، از برگزار کنندگان این برنامه تشکر کرد و گفت:شرایط بومی و محلی و امکانات طبیعی و تاریخی این روستا بسیار زیبا بود و برنامه های محلی که در این برنامه اجرا شد، واقعا باعث شد تا شرایط بسیار خوبی برای همه ایجاد شود.
وی ادامه داد: به همه توصیه می کنم حتما از امکانات تاریخی و طبیعی این منطقه استفاده کنند و امیدوارم سرگروههایی که در این همایش حضور دارند، سفیرانی باشند برای معرفی این منطقه زیبا و تاریخی.
فاطمی بیان داشت: استان خراسان جنوبی مجموعه ای از ذخایر غنی و آثار تاریخی و فرهنگی و طبیعی است و از مسئولان خواهش می کنم برای بازسازی این سنت ها و آثار اقدام کنند تا خدای ناکرده این آثار از بین نرود.
کارشناس مسئول گروههای آموزشی متوسطه اول وزارت آموزش و پرورش با اشاره به آثار طبیعی استان خراسان جنوبی ، گفت:جاذبه های گردشگری طبیعی در این استان به حدی است که برای بازدید،حداقل نیاز به یک سفر ده روزه دارد.
وی با بیان اینکه ،جاذبه های این استان به خوبی در سطح کشور معرفی نشده است،گفت:با شناختی که من از استان خراسان جنوبی دارم، به جرات می توان گفت جاذبه های این استان در سطح کشور محجور مانده و از مسئولان تقاضا دارم برای معرفی این منطقه و این استان برنامه ویژه ای داشته باشند.
گفتنی است،صبح امروز همایش کشوری سرگروههای درس هنر با حضور نماینده وزارت آموزش و پرورش و اداره کل آموزش و پرورش استان، مدیر و معاونین اداره آموزش و پرورش زیرکوه و سرگروه های این درس از 32 استان کشور،در روستای افین زیرکوه برگزار شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا