عمومی

جزئیات آزمون استخدام در آموزش و پرورش

سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با صدور اطلاعیه ای جزئیات آزمون استخدام پیمانی در مشاغل آموزشی وزارت آموزش و پرورش در سال 1394 را اعلام کرد .

سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با صدور اطلاعیه ای جزئیات آزمون استخدام پیمانی در مشاغل آموزشی وزارت آموزش و پرورش در سال 1394 را اعلام کرد .
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، درمقدمه این اطلاعیه آمده است ؛ وزارت آموزش و پرورش به منظور تامین نیروی انسانی متعهد و کارآمد مورد نیاز ، بر اساس مجوز شماره 13532-7/2/94 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و در چارچوب قانون مدیریت خدمات کشوری حدود 3700 نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های عمومی و تخصصی در تاریخ 27/6/94 طبق شرایط ذیل به صورت پیمانی در مشاغل آموزشی استخدام می نماید . حداکثر سن داوطلبان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم 25 ، لیسانس 30 ، فوق لیسانس و بالاتر 35 سال ، جسمانی و روانی و توانائی برای انجام کاری که استخدام می شوند . برابر ضوابط آموزش و در مرحله مصاحبه مورد سنجش قرار می گیرد ، نداشتن ممنوعیت از خدمات دولتی به موجب آراء مراجع قضایی و یا ذیصلاح تصریح شده است .
براساس این اطلاعیه ؛ تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی از پانزدهم تا بیست و یکم مرداد ماه در سایت سازمان سنجش به نشانی WWW.SANJESH.ORG در دسترس علاقه مندان ثبت نام درآزمون قرار دارد و تاریخ برگزاری آزمون بیست و هفتم شهریورماه برگزارخواهد شد .
دراین اطلاعیه سه گروه و رشته شغلی برای آزمون در نظر گرفته شده است که استاد کار ، هنرآموز مربوط به هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش و گروه سوم بخش عمومی مربوط به مدارس ابتدایی و متوسطه نظری که شرکت کنندگان می توانند با توجه به رشته تحصیلی خود متقاضی این رشته های شغلی شوند .
بر این اساس مواد آزمون عمومی شامل رشته های فناوری اطلاعات ، ریاضی وآمار مقدماتی ، زبان و ادبیات فارسی معارف اسلامی ، زبان انگلیسی عمومی ، اطلاعات عمومی و هوش و توانمندی های ذهنی است و مواد آزمون تخصصی همزمان با شروع ثبت نام پانزدهم مرداد ماه بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت .
دریک بند اطلاعیه آمده است ؛ از کلیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی ، تعهد مبنی بر 10 سال خدمت ، در محل جغرافیایی مورد تقاضا اخذ می گردد . عدم حضور داوطلب در هریک از مراحل آزمون (کتبی ، مصاحبه ، گزینش و…) انصراف محسوب و هیچگونه حق استخدامی ، برای داوطلب ایجاد نخواهد نمود.گفتنی است برای اطلاع از جزئیات بیشتر به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا