عمومی

حضور مردم در اهمیمایی ۲۲ بهمن دشمن را شگفت زده خواهد کرد/مسئولان سرگرم مسائل فرعی نشوند

امام جمعه زیرکوه گفت: حضور مردم در اهمیمایی ۲۲ بهمن دشمن را شگفت زده خواهد کرد و این حضور باشکوه سیلی به دشمنان خواهد بود و هم اقتدار نظام و انقلاب خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز؛حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا ظهر امروزدرخطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد ،با تاکید بر تقوی الهی ،‌اظهارداشت:آنچه در روایات آمده است تقوی آن است که مراقب کردار و رفتار و اعمال خود باشیم و بداند همه این اعمال ثبت می شود و در دادگاه عدل الهی باید پاسخگو باشد.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به مناسبت های هفته سالروز عملیات والفجر ۸ و روز حفاظت اطلاعات سپاه را تبریک گفت و خاطرنشان کرد:4 شهید حفاظت اطلاعات سپاه در شهرستان تقدیم انقلاب شده اند که به روح این شهدا درود می فرستیم.
وی با با اشاره به سالروز صدور حکم تاریخی امام راحل مبنی بر حکم ارتداد سلمان رشتی،گفت: مساله کتاب آیات شیطانی کاری حساب شده برای زدن ریشه اسلام و روحانیت بود .
مرتضائی نیا با بیان اینکه امروز بیش از هر زمانی کینه دشمنی استکبار علیه اسلام ناب محمدی بر ملا شده است ،‌گفت: اهانت به مقدسات ازصدر اسلام هم بوده است و این نتیجه نفوذ فرهنگ بیگانگان بر فرهنگ غنی اسلامی است و اگر جلوی این فرهنگ بیگانه ایستادگی نکنیم آنها پا را فراتر خواهند گذاشت بنابراین باید از فرهنگ غنی و اسلامیت خود دفاع کنیم.
امام جمعه زیرکوه با تبریک یوم الله 22 بهمن بیان داشت: دهه فجر دهه همه خوبی ها و ارزشها و دهه همه پیشرفت هاست.
مرتضائی نیا تاکید کرد:22 بهمن روز نمایش ملی وحدت ایرانیان و روز تودهنی زدن به دشمنان و بیگانگان است و روزی است که نشان می دهد ملت ما هیچ تفاوتی با سالهای اول انقلاب ندارد و آنجا که حساس است و نیاز به مردم دارد به صحنه می آیند.
امام جمعه زیرکوه ادامه داد: آنچه امروز مهم است حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن است چون این حضور رحمت الهی ،‌آسیب ناپذیری نظام و انقلاب و شکست دشمنان نطام را در پی دارد.
وی بیان داشت:مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب یاوه گویی ها و رجز خوانی های رئیس جمهور آمریکا را خواهند داد.
امام جمعه زیرکوه اذعان داشت:امسال با سالهای دیگر تفاوت دارد و فتنه گران ۹۶ اعلام قیام مسلحانه در دهه فجر کرده بودند اما این حضور گرم شما پاسخ رجز خوانی های آنها داده خواهد شد.
مرتضائی نیا تاکید کرد:امروز برای حفط نظام و انقلاب باید تلاش کرد و زحمت کشید چون برای ایجاد این انقلاب خونها ریخته شده است و زحمت ها کشیده شده است.
وی با تاکید بر غافل نشدن از مسائل اصلی و اصولی انقلاب ،گفت:بزرگترین ارزش انقلاب اسلامی بودن آن است و این ارزش های اصولی را باید پاس داشت.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه اسلامیت،ساده زیستی، اتحاد،‌تقوی الهی و خدامحوری ،‌ارزشهای اصیل نظام و انقلاب است، گفت: ساده زیستی مسوولان جایش را به راحت طلبی ندهد .
مرتضائی نیا خاطرنشان کرد:مسولین و مردم نباید سرگرم مسایل فرعی شود چون مسایل فرعی انسان و مسوولان را از انجام کارهای اصلی باز می دارد.
وی با تاکید بر حفظ اتحاد و همدلی گفت: خدا راشاکریم این اتحاد در شهرستان زیرکوه وجود دارد و نخواهیم گذاشت این اتحاد بر هم بخورد بنابریان مردم و مسئولان در کنار هم باید با اتحاد و همدلی کارها را انجام دهند.
امام جمعه زیرکوه ادامه داد:مردم و مسئولان گول لبخند دشمن را نخورید و با روحیه جهادی اقدام به رفع مشکلات کنند چون امروز نیاز ما کار جهادی و روحیه انقلابی است که باید به آن پرداخت.
حضور مردم در اهمیمایی ۲۲ بهمن دشمن را شگفت زده خواهد کرد
مرتضائی نیا گفت:حضور مردم در اهمیمایی ۲۲ بهمن دشمن را شگفت زده خواهد کرد و این حضور باشکوه سیلی به دشمنان خواهد بود و هم اقتدار نظام و انقلاب خواهد بود.
امام جمعه زیرکوه با تاکید بر سیاست های کلان مورد تاکید مقام معظم رهبری ، گفت:راه برون رفت از مشکلات پیروی از سیاست های کلان مورد تاکید مقام رهبری است.
وی بیان داشت:اعتماد به جوانان،قطع امید از بیگانگان،مدیریت جهادی،مقابله با نفوذ،مردمی کردن اقتصاد،راههای برون رفت ازمشکلات است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا