عمومی

خط انقلاب ،خط جهاد واستکبار ستیزی است.

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: خط انقلاب،خط جهاد واستکبار ستیزی است و اگر می خواهیم توسعه و پیشرفتی در کشور داشته باشیم جز از مسیر آرمانهای شهدا امکان پذیر نخواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،فرهاد فلاحتی ظهر امروز در جمع نمازگزاران کوی المهدی شهر حاجی آباد،اظهارداشت:خداوند را شاکریم که در نظام جمهوری اسلامی ایران این توفیق به همه ما داده شد تا تحت زعامت ولایت فقیه بتوانیم روزگار بگذرانیم و از امنیت و آسایشی که بخاطر خون مطهر شهدا عاید شهده،بهره مند شویم.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:آنچه امروز در کشورهای پیرامون خود می بینیم حکایت از این دارد که علت همه بی ثباتی ها و بدبختی ها در کشورهای منطقه،مشکل نوع حکومت آنهاست.
وی با اشاره به نقش مؤثرمردم در نظام جمهوری اسلامی ایران،تصریح کرد:اگر در ترکیه کودتایی اتفاق افتاد و خیلی زود کنترل شد،علت آن نکته ای بود که از جمهوری اسلامی ایران آموخته بودند و آن استفاده از مردم بود و به طور یقین اگر این حضور مردم نبود دولت ترکیه سرنگون می شد.
فلاحتی اذعان داشت:نظام جمهوری اسلامی ایران از ابتدای شکل گیری برپایه مردم بوده ومردم لحظه به لحظه مشکلات را مدیریت کرده اند و امروز هم حرف اول و آخر را در نظام مردم می زنند که این از افتخارات نظام است.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:با وجود این همه سازمان بازرسی،نظارتی و اطلاعاتی در کشور وقتی مردم وارد عرصه ای مثل بحث فیش های حقوقی نامتعارف می شوند یک فساد بزرگ در بدنه دولت کشف می شود و جلوی آن گرفته می شود.
وی با اشاره به اینکه کشورهای معاند نظام ورادیوها و رسانه های بیگانه، در این جریان با بزرگ نمایی سعی دارند اینگونه جلوه دهند که فساد همه کشور را گرفته است،گفت:مردم ما هوشیارند و به خوبی مدیران خدوم را از غیر خدوم و خائن تشخیص می دهند و می دانند که بدنه اصلی دولت و نظام کسانی هستند که از آحاد جامعه برخواسته اند و به مردم خدمت می کنند.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی افزود:مردم به خوبی می فهمند که اگر در یک سیستم یک عده کوچک دست به فساد می زنند دلیلی بر فاسد بودن همه مجموعه نیست و این برگرفته از برخورد منطقی یک جامعه است که با رای مردم اداره می شود.
فلاحتی تاکیدکرد:مادامی که مردم در بدنه فرهنگی،سیاسی جامعه تحت لوای ولایت باشند،قطعا نظام آسیب نخواهد دید و برای همین تمام تلاش استکبار جهانی در داخل و خارج نظام برگسستن پیوند مردم با رهبری و بدبین کردن مردم نسبت به اصل حاکمیت اسلامی است.
وی با اشاره به پیگیری مشکلات مردم ،یادآور شد:مشکلاتی که گفته می شودو شنیده می شوبعضی از آنها چیزی نیست که یک روزه و یک شبه و حتی یک ساله حل شود.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:وقتی رکود بربازار ما حاکم شده وبیکاری در ادامه این رکود همه جای کشور ا گرفته و جوانان بیکار زیادی در جامعه وجود دارد،مشکلات سخت تر می شود و در کنار آن خشکسالی ها و خشک شدن قنوات و آفات مزارع مردم مناطق را دچار مشکلات زیادی می کند واین مشکلات را دو چندان می کند.
فلاحتی تصریح کرد:علیرغم همه این مشکلات اعتقاد داریم با همین امکاناتی که در کشور وجود داردو با همین شرایطی که داریم ،علیرغم بدخواهی همه دشمنانی که علیه نظام تلاش می کنند ،با همراهی و همدلی بین مردم و مسؤولان می شود کارهی بزرگ و خوب انجام داد و خیلی از طرح ها و پروژه ها را با کمک فرزندان همین سرزمین به نتیجه رساند.
وی اظهارداشت:مردم در شهرستانی مثل زیرکوه از نداشتن ناراحت نیستند بلکه از تبعیض ناراحت هستند که این موضوع باید مدیریت شود تا از بین برود.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت:امیدواریم بتوانیم ادامه دهنده راه شهدایی باشیم که تمثالشان بر مساجد و حسینیه ها نصب است و به ما یادآوری می کنند که‌خط انقلاب،خط جهاد واستکبار ستیزی است و اگر می خواهیم توسعه و پیشرفتی در کشور داشته باشیم جز از مسیر آرمانهای شهدا امکان پذیر نخواهد بود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا