عمومی

دارالقرآن امام حسن،قهرمان مسابقات فوتسال جام وحدت شهرستان زیرکوه

تیم های فوتسال نونهالان و نوجوانان دارالقرآن امام حسن مجتبی حاجی آباد مقام قهرمانی هر دو رده سنی مسابقات فوتسال جام وحدت شهرستان زیرکوه را از آن خود کردند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، مسابقات فوتسال جام وحدت شهرستان زیرکوه در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان با شرکت 12 تیم از شهر حاجی آباد و روستاهای شهرستان برگزار گردید.
در پایان این مسابقات که در سالن ورزشی اداره ورزش و جوانان شهر حاجی اباد برگزار شد،تیم های فوتسال نونهالان و نوجوانان دارالقرآن امام حسن مجتبی حاجی آباد مقام قهرمانی هر دو رده سنی مسابقات فوتسال جام وحدت شهرستان زیرکوه را از آن خود کردند.
در دیار پایانی رده سنی نونهالان دو تیم دارالقرآن امام حسن و حسن آباد به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با نتیجه 4 بر 3 به سود فوتسالیست های دارالقرآن به پایان رسید.
همچنیین فینال رده سنی نوجوانان بین تیم های دارالقرآن و پایگاه مقاومت شهید شوشتری مهرک برگزار شد که تیم دارالقران امام حسن توانست در یک بازی منسجم با نتیجه 7 بر صفر تیم حریف را با شکست بدرقه کند و به مقام قهرمانی دست یابد.
در مراسم پایانی این مسابقات با حضور بخشدار مرکزی، سرپرست اداره ورزش و جوانان زیرکوه، اعضای شورای اسلامی شهر حاجی آباد و مولوی حافظ نهتانی ، امام جمعه اهل سنت حسن آباد، از تیم های برتر ، تقدیر شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا