عمومی

در مورد خرید دستگاه دیالیز حاضر به شفاف سازی هستم/تحویل دستگاه دیالیزتا یک ماه آینده

رئیس شبکه بهداشت و درمان زیرکوه گفت: پول خرید دستگاه دیالیز واریز شده و در نوبت تحویل دستگاه هستیم و همه مدارک نیز موجود است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، پس از انتشار اخباری در فضای مجازی مبنی بر کمک خیرین به خرید دستگاه دیالیز و سهل انگاری مدیر شبکه بهداشت و درمان زیرکوه در خرید این دستگاه ،جهت شفاف سازی موضوع برای مردم شهرستان محروم زیرکوه این موضوع را از مدیر شبکه بهداشت و درمان زیرکوه پیگیر شدیم.
محمد صادق ناصری در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز، اظهارداشت:در زمینه خرید دستگاه دیالیز حاضر به شفاف سازی هستم و همه مدارک نیز در این زمینه موجود است.
وی ادامه داد:خیرین مبلغ 50 میلیون تومان برای خرید دستگاه دیالیز واریز کرده اند و ما در خردادماه سال جاری این مبلغ را به حساب بنیاد بیماری های خاص واریز کرده ایم تا بتوانیم دو دستگاه دیالیز خریداری نمائیم.
مدیر شبکه بهداشت و درمان زیرکوه خاطرنشان کرد:پیگیری های زیادی انجام شده اما پاسخی که به ما داده اند این است که دستگاه از گمرک هنوز آزاد نشده است.
دکتر ناصری گفت: دستگاهی که قیمتش 100 میلیون تومان است ما می خواهیم با مبلغ 25 میلیون تومان خریداری کنیم و برای این کار باید در نوبت خرید قرار بگیریم.
وی ادامه داد: ما پیگیری های زیادی انجام داده ایم و آخرین قولی که به ما داده اند این است که تا یک ماه دیگر تحویل شبکه بهداشت زیرکوه گردد.
مدیر شبکه بهداشت زیرکوه، اذعان داشت: دو هفته قبل هم مطالبی مطرح شد و بنده هم به خبرنگاران اعلام کرده ام که به مرکز بهداشت مراجعه کنند تا مدارک مورد نیاز را ارائه دهم اما کسی مراجعه نکرد و الان هم حاضر به شفاف سازی هستم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا