عمومی

در نیروی انتظامی به دنبال جرم یابی و جرم انگاری نیستیم

فرمانده انتظامی زیرکوه گفت:در نیروی انتظامی به دنبال جرم یابی و جرم انگاری نیستیم بلکه بر اساس گفتار علوی نیروی انتظامی پناهگاه و پشتیبان استوار مردم است و تاکید و توان ما در نیروی انتظامی بر پیشگیری است

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سرهنگ حسینی در صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی زیرکوه با اشاره به تلاشهای مامورین نیروی انتظامی در حفظ نظم و تامنیت جامعه و کشور،اظهارداشت:کار در نیروی انتظامی کار بسیار سخت و سنگیتی است چون ما با دشمن مشخصی روبرو نیستیم بلکه با حریفانی مواجه هستیم که شاخصه خاصی ندارند و با شگردها و حربه هایی مختلف برای اجرای اعمال غیر فانونی خود استفاده می کنند و در چنین فضایی مدیریت کردن، تدبیر کردن و به لحظه تصمیم گرفتن کار بسیار سختی است.
فرمانده انتظامی زیرکوه خاطرنشان کرد:امنیت ضعفی ندارد و باید خودمان با پنجه کشیدن در قانون امنیت را ضعیف نکنیم بلکه باید این امنیت را که با مشارکت همه نهادها و در راس آن تدابیر حکیمانه رهبری معظم انقلاب ایجاد شده،پشتیبانی و حمایت کنیم.
وی تاکید کرد:در نیروی انتظامی به دنبال جرم یابی و جرم انگاری نیستیم بلکه بر اساس گفتار علوی نیروی انتظامی پناهگاه و پشتیبان استوار مردم است و تاکید و توان ما در نیروی انتظامی بر پیشگیری است.
حسینی بیان داشت:همه سازمانها در کنار هم باید در این راه تلاش کنند تا خروجی آن امنیتی مطلوب و رضایتمند باشد و خروجی آن به نفع جامعه و مردم باشد چون اگر ناامنی ایجاد شود همه ما متضرر خواهیم شد.
فرمانده انتظامی زیرکوه گفت:برای هر نظام و ملتی امنیت یک اصل اساسی است و هر کشوری که به ثبات و پیشرفت رسیده یک ضلع مهم این پیشرفت و ثبات در سایه امنیت و توجه به امنیت بوده است.
وی با بیان اینکه در همه حوزه ها نیازمند همکاری هستیم،گفت: امروز هیچ سازمانی نمی تواند به تنهایی مشکلات خود را حل و فصل کند و این پیچیدگی مبهمی که امروز بوجود آمده قطعا همکاری همگان را لازم دارد.
حسینی اذعان داشت:اقدامات پلیس و نیروی انتظامی در حوزه های جنگ اقتصادی و همه نقشه هایی که دشمنان بر علیه نظام در طول این سالها کشیده اند در خور توجه بوده است.
وی اذعان داشت:وقتی می توانیم درست عمل کنیم که پایبندی به قانون و پیروی از ولایت در کار باشد و اگر غیر از این عمل کنیم قطعا پای امنیت نیز خواهد لنگید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا