عمومی

دستگیری سارق سابقه دار در زیرکوه

فرمانده انتظامی زیرکوه از دستگیری سارق سابقه‌دار در این شهرستان خبر داد.

فرمانده انتظامی زیرکوه از دستگیری سارق سابقه‌دار در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ دوم ستاد جواد بخشی در گفتگو با زیرکوه نیوز اظهار داشت: در پی‌وقوع سرقت منزل در یکی از روستاهای شهرستان زیرکوه، تحقیقات محسوس و نامحسوس همه‌جانبه در ارتباط با شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی تصریح کرد: از آنجا که در این سرقت یک فقره کارت بانکی نیز از منزل مالباخته سرقت شده بود با ردگیری تراکنش‌های انجام شده از کارت بانکی مسروقه مشخص شد که دو تراکنش به مبلغ 4 میلیون ریال به شماره کارت فرد دیگری واریز شد که در همین راستا با هماهنگی با مقام قضایی نسبت به شناسایی و دستگیری مظنون اقدام شد.
فرمانده انتظامی زیرکوه ادامه داد: در تحقیقات و بازجویی‌های به عمل آمده از فرد دستگیر شده، مشخص شد که متهم اصلی این سرقت فرد دیگری است که اقدام به اغفال وی کرده و ابتدا مبلغ سرقت شده را به حساب وی واریز و مجددا از این حساب خارج کرده است.
بخشی ادامه داد: با شناسایی متهم اصلی پرونده ماموران پلیس آگاهی نسبت به شناسایی محل اختفای سارق اقدام کردند و طی هماهنگی با مقامات قضایی در یک عملیات ضربتی موفق به دستگیری سارق شدند.
وی افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان از بازرسی منزل متهم یک فقره چک سرقت شده به مبلغ 30 میلیون ریال، 2 میلیون ریال وجه نقد و مقدار 5.5 کیلوگرم روغن زرد حیوانی سرقت شده از منزل مالباخته را کشف و ضبط کردند.
فرمانده انتظامی زیرکوه تصریح کرد: پس از کشف موارد مسروقه متهم به پلیس آگاهی انتقال یافت و در بازجویی‌های پلیسی با توجه به شواهد و قراین موجود لب به اعتراف گشود.
بخشی با بیان اینکه پلیس و ماموران انتظامی در مقابل وقوع هرگونه جرم با قاطعیت وارد عمل می‌شوند، افزود: پرونده این سارق تکمیل و برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی ارجاع شد.
وی ضمن تشکر از مشارکت و همراهی مردم در بحث پیشگیری از وقوع جرم، از شهروندان خواست هرگونه موارد مشکوک را به مرکز فوریت پلیس 110 شهرستان اطلاع دهند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا