عمومی

دشمن به شدت دنبال خدشه دار کردن چهره سپاه و روحانیت است

امام جمعه زیرکوه گفت: دشمنان به شدت دنبال خدشه دار کردن چهره سپاه و روحانیت هستند و از خدشه دار کردن چهره پاسدار خوشحال می شود، بنابراین خودمان باید از حریم خود پاسداری کنیم.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام مرتضائی نیا صبح امروز در دیدار پرسنل سپاه زیرکوه با ایشان با تبریک سال جدید و ماه رجب، اظهارداشت:این فرصت را باید غنیمت بشمارید زیرا ماه رجب ماه خصوصی هاست و فردای قیامت هم خداوند متعال به کسانی که حرمت ماه رجب را نگه دارند ، نگاه ویژه و خصوصی دارد.
امام جمعه زیرکوه با تاکید بر اهمیت جایگاه نهاد امامت جمعه و سپاه پاسداران،خاطرنشان کرد:مقام معظم رهبری روی این دو نهاد تاکید بسیاری دارند و امیدشان به همین نهادهاست.
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری، بیان داشت:شما پاسداران در هر کجا هستید ،روح و حقیقت مساله پاسداری و سپاه را مورد توجه قرار دهید و این موضوع باید خصوصا مورد نظر افسران جوان قرار گیرد باید شکر گزار باشیم که خداوند ما را در این لباس قرار داده است و باید بسیار توجه داشته باشیم.
مرتضائی نیا،ادامه داد:به فرموده مقام معظم رهبری عنوان پاسدار عنوان بسیار بالایی است،این عنوان را با خصوصیتش در وجود، روح و ذهن خود حفظ کنید چون این برای انقلاب ضروری است.
امام جمعه زیرکوه اذعان داشت: دشمنان به شدت دنبال خدشه دار کردن چهره سپاه و روحانیت هستند و از خدشه دار کردن چهره پاسدار خوشحال می شود، بنابراین خودمان باید از حریم خود پاسداری کنیم و نگذاریم کسی در حریم خصوصی ما وارد شود.
مرتضائی نیا با تاکید بر خدامحوری و توجه به خدا، گفت: تا می توانید ارتباط خود با خداوند را زیاد کنید و رمز موفقیت یک پاسدار این است که این ارتباط با خداوند را برقرار کند.
وی با تاکید بر تبعیت از ولایت، بیان داشت: سرباز ما، بیسجی ما، روحانی و پاسدار ما باید بدون چون و چرا باید سرباز ولایت باشد و روحیه ولایت مداری را در خود تقویت کند.
امام جمعه زیرکوه، انقلابی بودن و مردمی بودن ،تقویت ایمان و بنیه معنوی،رعایت تقوی ،آمر به معروف و ناهی از منکر بودن ،اخلاص ، خودسازی و بصیرت را لازمه کار پاسداران دانست و گفت: باید مردم را از خودمان بدانیم و این جایگاه ارزشمند سپاه باید با این خصوصیات حفظ شود.
مرتضائی نیا با بیان اینکه دشن و مرزهای دشمن را باید شناخت،گفت:امروز دشمن چند مرز را تهدید می کند و یکی از این مرزها، مرز سیاسی است و مرز سیاسی اصلی ما در نظام، رهبری است چون هرجا دشمن سیلی خورده است از رهبری و ولایت فقیه است.
وی ادامه داد:دومین مرز مرز فرهنگی و سومین مرز، مرز امنیتی است و باید تلاش کنیم تا در همه زمینه ها مقتدر باشیم و باید خوب موارد را رصد کنیم و خوب به آنها بنگریم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا