عمومی

دیدار معاون اداره کل تبلیغات اسلامی استان با روحانیون مستقر زیرکوه

معاون اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی و مسئول اعزام مبلغ این اداره کل با حضور در منازل روحانیون مستقر زیرکوه با آنها دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،عصر امروز حجت‌الاسلام سلم‌آبادی، معاونت فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی و رئیس دفترحجت‌الاسلام رئیسی در استان، به همراه حجت الاسلام کوثری مسئول اعزام مبلغ اداره کل تبلیغات استان خراسان جنوبی و حجت الاسلام اسماعیلی ، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه با حضور در منازل روحانیون مستقر شهرستان مرزی زیرکوه ،‌از نزدیک با این روحانیون و خانواده آنها دیدار و گفت و گو کردند.
حجت الاسلام سلم آبادی حضور روحانیت در مناطق روستایی و محروم را موجب تقویت باورهای دینی و اعتقادی مردم دانست و افزود: اقدامات تبلیغی مبلغان دینی در این مناطق اثرات مطلوبی در مسائل دینی و اعتقادی مردم گذاشته است.
وی با اشاره به این که حضور روحانیان در مناطق روستایی فرصت مغتنمی برای گسترش مبانی دینی در این مناطق است، تصریح کرد: بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته حضور مستمر روحانیت در هر منطقه‌ای عامل رشد و تقویت باورهای دینی مردم بوده است.
معاون مدیر کل تبلیغات اسلامی استان با بیان این که دشمنان با ترویج شبهات گوناگون در پی تهی کردن معنویت در نسل جوان هستند، تصریح کرد: حضور روحانیت در بخش‌های مختلف جامعه به ویژه در مناطق روستایی مهم‌ترین عامل کاهش بسیاری از ناهنجاری‌ها و مشکلات فرهنگی است.
در این دیدارها مشکلات روحانیون مستقر شهرستان مورد بررسی قرار گرفت و از زحمات این روحانیون تقدیر گردید.
گفتنی است تعداد 9 روحانی مستقر در شهرستان زیرکوه مشغول به خدمت هستند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا