عمومی

رزمایش راهیان بیت‌المقدس در زیرکوه برگزار می‌شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه گفت: رزمایش راهیان بیت‌المقدس در روزهای 26 و 27 فروردین‌ماه جاری در منطقه عمومی دهنه بشیران این شهرستان برگزار می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه گفت: رزمایش راهیان بیت‌المقدس در روزهای 26 و 27 فروردین‌ماه جاری در منطقه عمومی دهنه بشیران این شهرستان برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، سرگرد پاسدارحسین میری امروز در نشست خبری رزمایش راهیان بیت‌المقدس اظهار داشت: رزمایش راهیان بیت‌المقدس با حضور دو گردان بیت‌المقدس بسیجیان شهرستان زیرکوه در منطقه عمومی دهنه بشیران این شهرستان برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: این رزمایش با هدف حفظ آمادگی‌های دفاعی و بالا بردن توان رزمی بسیجیان و همچنین بالا بردن روحیه مردم و تزریق امید در جامعه برگزار می‌شود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه ادامه داد: آموزش و حفظ آمادگی، اجرا حلقه‌های تربیتی صالحین، اجرای عملیات امداد و نجات و عملیات تاخیری از برنامه‌های قابل اجرا در این رزمایش است.
میری با بیان اینکه این رزمایش حاوی دو پیام مهم برای دوستان و دشمنان نظام است، تاکید کرد: پیام رزمایش راهیان بیت‌المقدس برای دشمنان نظام این است که ما پشت سر ولایت ایستاده‌ایم و آماده دستور برای اجرای هر نوع ماموریت هستیم و پیام این رزمایش برای دوستان نظام این است که دشمنان توان مقابله با این نظام را نداشته و ندارند و مردم تا وقتی پشت سر ولایت حرکت کنند آسیبی به نظام نخواهد رسید.
وی با بیان اینکه این رزمایش به مدت دو روز و در 26 و 27 فروردین ماه سال جاری برگزار می‌شود، از عموم مردم ولایت‌مدار و همیشه در صحنه شهرستان برای بازید از این رزمایش دعوت کرد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا