عمومی

روز ۲۲ بهمن روز وحدت آفرین ملت ایران است/مسئولان قدر مردم را بدانند

امام جمعه زیرکوه گفت: روز ۲۲ بهمن روز وحدت آفرین ملت ایران است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام غلامرضا مرتضایی نیا صبح امروز در مراسم پایانی راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ماه در زیرکوه ،اظهارداشت: روز ۲۲ بهمن روز وحدت آفرین ملت ایران است.
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد:22 بهمن امسال به ما می گوید ملت ایران هیچ تفاوتی با گذشته نکرده است و هر کجا لازم باشد در صحنه حضور پیدا کند، آمده است.
وی بیان داشت: درس ۲۲ بهمن این است که اگر همه اقشار ملت در کنار هم باشند هیچ قدرتی نمس تواند بر علیه ما توطئه کند.
امام جمعه زیرگوه گفت: آنچه امروز مهم است این است که آن اقداماتی که در ابتدای انقلاب برای پیروزی انقلاب انجام شد امروز هم برای حفظ انقلاب باید انجام شود.
مرتضائی نیا اذعان داشت:دشمن ۴۰ سال است برای فروپاشی انقلاب خمیازه می کشد و همچنان خمیازه خواهد کشید و این ارزو را به گور خواهد برد.
وی تصریح کرد: امروز به برکت انقلاب و نظام و خون پاک شهدا و حضور شما مردم در صحنه ها جشن ۴۰ سالگی انقلاب را برگزار می کیم و در همه زمینه ها پیشرفت کرده ایم‌.
امام جمعه زیرکوه گفت: برکات نظام و انقلاب را باید برای نسل جوان که انقلاب را ندیده اند بازگو کرد و چهره خبیث شاه و طاغوت را باید تبیین کرد.
وی خاطرنشان کرد:امروز دست آمریکا از جمهوری اسلامی ایران کوتاه شده است و هرروز بر علیه نظام توطئه می کند بنابراین باید هوشیار باشیم و چهره خبیث دشمنان را بشناسیم.
مرتضائی نیا بیان داشت:امروز دشمن دین و ارزشهای نظام را هدف قرار داده است و آفت یک انقلاب این است که ارزشهایش زیر سووال برود اما دشمنان بداند که مردم پای ارزشهای خود ایستاده اند و ذره ای کوتاه نخواهند آمد.
وی اذعان داشت:دشمنان از ولایت فقیه سیلی خورده اند و روح نظام به ولایت فقیه وابسته است بنابراین دشمنان بدانند مردم پای ولایت فقیه و نظام ایستاده اند.
امام جمعه زیرکوه گفت:دشمن به دنبال تخریب نهادهای انقلابی است که از بدنه انقلاب رویش کرده اند اما به دشمنان هشدار می دهیم مردم پای نهادهای انقلابی ایستاده اند و تودهنی محکمی به استکبار خواهند زد.
وی خاطرنشان کرد:دشمن به دنبال گرفتن وحدت و انسجام از ملت ایران است و همینجا اعلام می کنیم اگر کسی خواسته باشد در شهرستان زیرکوه جولان دهد و این اتحاد بین شیعه وسنی را برهم بزند نخواهیم گذاشت و جلوی انها محکم خواهیم ایستاد.
مرتضائی نیا از حضور همه مردم در راهپیمایی باشکوه تشکر کرد و گفت:ولی نعمت ما درنظام مردم هستند و مسوولان باید قدر مردم را بدانند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا