عمومی

زیرکوه، به عطر شهید عطرآگین می شود

جلسه برنامه ريزي و هماهنگي مراسم تشييع و تدفين شهيد گمنام در روستاي افين بخش زهان به رياست عربشاهي فرماندار زيرکوه و با حضور فخر مديركل حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس خراسان جنوبي و تعدادي از مديران دستگاههاي اجرايي شهرستان در محل فرمانداري برگزار گرديد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،جلسه برنامه ريزي و هماهنگي مراسم تشييع و تدفين شهيد گمنام در روستاي افين بخش زهان به رياست عربشاهي فرماندار زيرکوه و با حضور فخر مديركل حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس خراسان جنوبي و تعدادي از مديران دستگاههاي اجرايي شهرستان در محل فرمانداري برگزار گرديد.
عربشاهی فرماندار زیرکوه در این جلسه با اشاره به اينکه پيكر پاك و مطهر اين شهيد گمنام در روز ۲۰ بهمن ماه همزمان با ايام شهادت حضرت زهرا (س) تشييع خواهد شد، اظهار داشت: پس از استقبال و تشييع پيكر مطهر اين شهيد توسط مردم شهيد پرور شهرستان زيركوه در روستاي افين از توابع بخش زهان تدفين خواهد شد.
عربشاهی ، بر لزوم برگزاري پر شور اين مراسم و استقبال با تمام توان و شور مردمي در شهرستان تاکيد كرد و از كليه ادارات و اعضاي ستاد خواست تمام تلاش خود را براي برگزاري اين مراسم بكار گيرند .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا