عمومی

سفر راهیان نور فرصتی برای ساخته شدن است

امام جمعه زیرکوه گفت:سفر راهیان نور فرصتی برای ساخته شدن است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا ظهر امروز در جمع دانش آموزان دختر اعزامی به سرزمین نور،اظهارداشت:سفری که شما در راه دارید یک سفر معنوی است و سفری است که باید خود را در این سفر بسازید.
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد: که شما به سمت و سوی زمین هایی حرکت می کنید که در این زمین ها افراد بسیار بزرگی برای حفظ نظام و انقلاب به شهادت رسیدند بنابراین آنچه من به شما سفارش می کنم این است که وصیت نامه های شهدا را مد نظر داشته باشید.
وی تصریح کرد:شهدای عزیز فرمولهایی ربای موفقیت داشته اند و از راویان بخواهید این فرمولهای موفقیت را برای شما بیان کنند تا بدانید آنها از چه فرمولهایی استفاده کرده اند تا خدایی شدند و امروز به وجود آنها افتخار می کنیم.
مرتضائی نیا با تاکید بر اقامه نماز اول وقت،اذعان داشت:اگر شما وصیت نامه شهدا را مطالعه کنید می بینید آنچه شهدای ما را خدایی کرد اولین نکته آن نماز اول وقت بود بنابراین نکند شما به سمت سرزمینی حرکت می کنید که شهدای زیادی در خود جای داده و از نماز اول وقت خوداری کنید.
امام جمعه زیرکوه،ادامه داد:نکته ای که شهدا سرلوحه کار خود قرار داده بودند ولایت مداری بود بنابراین راویان در طول سفر صحبت های ارزشمند مقام معظم رهبری را برای این دانش اموزان بیان کنند تا دانش آموزان بدانند چقدر روحیه ولایت پذیری در شهدای ما بالا بوده است.
وی با بیان اینکه سفر راهیان نور فرصتی برای ساخته شدن است،بیان داشت:سفری که شما می روید برای ساخته شدن و خودساختگی است و امیدواریم یک سفر با معنویت و همدلی باشد.
گفتنی است ظهر امروز 160 دانش اموز دختر مدارس زیرکوه در قالب کاروان راهیان نور عازم کربلای ایران شدند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا