عمومی

شهدای آبیز قهرمان مسابقات فوتسال جام فجر (بخش شاسکوه )

تیم فوتسال شهدای آبیز با غلبه بر دهیاری اسفاد مقام قهرمانی مسابقات فوتسال جام فجر شهرستان زیرکوه در بخش شاسکوه را از آن خود کرد.

تیم فوتسال شهدای آبیز با غلبه بر دهیاری اسفاد مقام قهرمانی مسابقات فوتسال جام فجر شهرستان زیرکوه در بخش شاسکوه را از آن خود کرد.
در ادامه برگزاری مسابقات فوتسال گرامیداشت دهه مبارک فجر یادواره شهید مهدی رضایی بمرود شب گذشته پرونده این دوره از مسابقات در بخش شاسکوه با قهرمانی تیم فوتسال شهدای آبیز بسته شد.
در دیدار رده بندی این دوره از مسابقات دو تیم فوتسال دهیاری استند و دهیاری آبیز برای کسب عنوان سومی این دوره با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان تلاش دو تیم تیم فوتسال دهیاری استند با نتیجه 4 بر 1 دهیاری آبیز میزبان را مغلوب خود کرد و عنوان سومی را از آن خود کرد.
در دیدار حساس فینال این دوره را دو تیم شهدای آبیز و دهیاری اسفاد در حضور پرشور تماشاگران و جمعی ازمسئولین به مصاف هم رفتند که تیم فوتسال شهدای آبیز توانست با نتیجه 3 بر 0 تیم فوتسال دهیاری اسفاد را با شکست بدرقه کند و قهرمانی این دوره را از آن خود کند.
شایان ذکر است در بخش شاسکوه برای کسب عنوان قهرمانی هشت تیم با یکدیگر به رقابت پرداختند، که پرونده این دوره با قهرمانی شهدای آبیز و نائب قهرمانی دهیاری اسفاد و همچنین مقام سومی دهیاری استند بسته شد.
گفتنی است مسابقات فوتسال جام فجر شهرستان زیرکوه یادواره استواردوم شهید مهدی رضائی بمرود در سه بخش مرکزی ، شاسکوه و زهان برگزار گردید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا