عمومی

شهرداران برای نصب سرعتگیر، منتظر مصوبه شورای ترافیک نباشند

فرماندار زیرکوه، گفت: ما مخالفتی با نصب سرعتگیر یا سرعتکاه نداریم و در شهر حاجی آباد و شهر زهان در نقاطی که نیاز به نصب سرعتگیر یا سرعتکاه احساس می شود، شهرداران منتظر مصوبه شورای ترافیک نباشند بلکه با جلسه ای با عوامل راهنمایی و رانندگی برگزار شود، و این کار انجام شود .

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز ،حجت الله خانزاده در شورای ترافیک شهرستان زیرکوه با اشاره به مشکلات جاده قاین، زیرکوه،‌اظهارداشت:جاده، جاده نامناسبی نیست اما چون و ضعیت جاده به گونه ای است که امکان رانندگی با سرعت بالا در آن وجود دارد، قطعا حوادثی را به دنبال خواهد داشت.
فرماندار با زیرکوه با اشاره به تابلوهای ورودی شهر حاجی آباد،خاطرنشان کرد: اگر چه کمبود منابع مالی و محدودیت های اعتباری وجود دارد اما چون با امنیت و جان مردم سر و کار داریم، اداره راهداری این موضوع را در برنامه جدی خود قرار دهد و به جدیت پیگیر این موضوع باشد.
وی با اشاره به محور سیچ تا حاجی آباد، گفت: اصلاح مسیر انجام شده و خاکبرداری ها صورت گرفته است اما با توجه به اینکه در مسیرهای دیگر شهرستان مشکلات مهمتری وجود داشت،نیاز به آسفالت این مسیر احساس نمی شد اما بحث علائم ، کنارگذر ، شانه خاکی و تابلوهای هشدار دهنده باید انجام شود.
فرماندار زیرکوه تاکید کرد: بحث جاده پایهان به افین و میدان روستای بمرود باید در دستور کار قرار گیرد و نسبت به اصلاح و رفع نواقص آن هر چه سریعتر اقدام شود.
خانزاده از راه اندازی مرکز معاینه فنی حاجی آباد در آینده نزدیک خبرداد و بیان داشت:جانمایی پاسگاه پلیس راه شهرستان نیز در دستور کار قرار دارد و امیدواریم با حضور مسئولان پلیس راه استان هر چه سریعتر این موضوع اتفاق بیفتد.
فرماندار زیرکوه، گفت: ما مخالفتی با نصب سرعتگیر یا سرعتکاه نداریم و در شهر حاجی آباد و شهر زهان در نقاطی که نیاز به نصب سرعتگیر یا سرعتکاه احساس می شود، شهرداران منتظر مصوبه شورای ترافیک نباشند بلکه با جلسه ای با عوامل راهنمایی و رانندگی برگزار شود، و این کار انجام شود .
وی با اشاره به مشکلات سرویس دانش آموزان،بیان داشت:یکی از مشکلات جدی شهرستان ضعف حمل و نقل عمومی است و به علت نبود وسایل نقلیه مناسب و ضعف مالی خانواده ها عمدتا وسایل نقلیه مستهلک اقدام به جابجایی دانش آموزان می نمایند و با وجود اینکه بارها جریمه شده اند،‌اما چاره ای ندارند و این یکی از چالش های پیش روست که به نظر می رسد مهمترین راهکار، تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی است که البته به جهت هزینه هایی که دارد و سوددهی پایین، این امکان در شهرستان وجود ندارد.
ریشه بخشی از تحرکات و حرکات اعتراضی اخیر به مشکلات و ضعف عملکردی در حوزه اجرایی داخلی بر می گردد
فرماندار زیرکوه ، گفت:بسیاری از مطالبات مردم وجود دارد که متراکم شده است و ریشه بخشی از تحرکات و حرکات اعتراضی اخیر به این مشکلات و ضعف عملکردی در حوزه اجرایی داخلی بر می گردد و طبیعی است وقتی یک اعتراضات کور یا معیشتی و اقتصادی بروز می کند قطعا دشمنان و معاندان نیز سوار موج احساسی می شودند و سعی می کنند شعارهای ساختار شکنانه خود را بگنجانند و به سمت بر هم زدن آرامش جامعه و ایجاد آشوب و بلوا پیش بروند.
خانزاده ادامه داد: همه ما وظیفه داریم در حد توان خود هم به مردم خدمت کنیم و هم تلاش بکنیم ضمن صیانت از قانون، مقداری با مدارا و تسامح با مردم برخورد کنیم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا