عمومی

شهردار حاجی آباد:خدمت بي منت آرمان ماست

شهردار حاجی آباد با بیان اینکه خدمت بی منت آرمان ماست،گفت: تمام تلاش خود را جهت ايجاد اعتماد ميان شهروندان و شهرداري بکار می بندیم و قطعا با ياري همشهريان فكورو صبورمان ، محیطی مطلوب ، پاك ، سرسبز و با امكانات مدرن شهري كه حق ايشان مي باشد را در آينده نزديك خواهيم داشت.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،14 تیرماه به نام روز شهرداری و دهیاری ها نامگذاری شده است، به همین سبب بر آن شدیم تا با شهردار شهر حاجی آباد گفت و گویی انجام دهیم.
احسان کریمدادی شهردار حاجی آبادسخن خود را اینگونه آغاز کرد:
قل رب ادخلني مدخل صدق و اخرجني مخرج صدق و اجعللي من لدنك سلطانا نصيرا ”
((و بگو پروردگارا مرا با ورودي نيكو و صادقانه وارد (كارها ) كن و با خروجي نيكو بيرون آر و براي من از پيش خودت سلطه و برهاني نيرومند قرارده . ))
حمد و سپاس خداي سبحان را كه افتخار خدمت در نظامي را به ما عطاء نموده كه از نعمات خداوندي است ، و مسند خدمتگذاري در تمام عرصه هايش توفيقي والاست . درود و سلام به روان پاك و مطهر همه شهدا و رهروان صديق به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به ويژه مردم سرافراز و ولايتمدار شهرستان زيركوه ، وظيفه ي خود مي دانم تا قدرشناس مردم شريفي باشم كه در طرح ها و برنامه هاي توسعه شهرمان مشاركت و همياري دارند .
بي شك اين همدلي و مشاركت در همه ابعاد مسئوليت كاركنان شهرداري را در قبال خدمات رساني و اجراي طرح هاي مصوب و هدفمند مضاعف نموده و براي ساختن شهري زيبا و توسعه يافته از هيچ كوششي دريغ نورزند و همواره به فكر طرح هاي موثر براي آباداني شهر خود باشند .
مردم فهيم و آگاه شهرمان مي دانند كه شهرداري نهادي عمومي و غيردولتي بوده و ساختن شهري مطابق با معيارهاي شهرسازي بدون مشاركتهاي فكري ، معنوي و مادي ، شهروندان محترم امكان پذير نبوده و امروزه مشاركت به عنوان ضروري ترين اصل براي ارتقاء خدمات شهرداري و اجراي طرح ها و توسعه شهر مي باشد . ما افتخار داريم كه با گام هاي بلند و هدفمند و به پشتوانه مردم قدرشناس شهرمان و همراهي و همدلي و حمايت مسئولين دلسوز به ويژه اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر به جلو ميرويم تا به شهري زیبا و با نشاط برسيم .
واين زماني تحقق خواهد يافت كه شهروندان ، مجموعه شهرداري را بعنوان خادمين خود بدانند چرا كه هميشه شهر را شهروند مي سازد و با این شعار که ” من مي توانم به عنوان عضو كوچكي از اين جامعه بزرگ با سربلندي و آرامش خاطر در اين خاك پاك بيارامم .”
« خدمت بي منت آرمان ماست »
كار را شروع نموديم و معتقد برآنيم كه سيستم اجرايي شهرداري هرگز به تنهايي بر مشكلات فائق نخواهد آمد اما با صداقت ، عدالت اجتماعي ،انضباط مالي ، تقويت نظارت، پرهيز از هرگونه تنش و مقابله جدي با اعمال خلاف قانون عزم مديريتي خود را براي حل مشكلات مردم بسيج نموده و با علم به اينكه هيچ شان و رجحاني جز خدمتگذاري بر مردم نداريم تمام تلاش خود را جهت ايجاد اعتماد ميان شهروندان و شهرداري بکار می بندیم و قطعا با ياري همشهريان فكورو صبورمان ، محیطی مطلوب ، پاك ، سرسبز و با امكانات مدرن شهري كه حق ايشان مي باشد را در آينده نزديك خواهيم داشت و در اين طريق طولاني مشاركت تان را با قلمي ياقدمي چشم انتظار و آرزومنديم .
خوشحالم كه از لحظه پذيرش اين مسئوليت ، صادقانه به صورت شبانه روزي تلاش و سعي نمودم براي شما خادمي سختكوش بوده و براي نظام و انقلاب مايه سرافكندگي نباشم ، كوشيدم تا در عمل حقي را ناحق و ناحقي را حق ننمايم ؛ در اين ارتباط موفقيتهايي
هم داشته ایم كه بدون ترديد اذعان مي دارم كه اگر نبود لطف و عنايت پروردگار و استمداد از روح شهيدان هميشه شاهد و حمايتهاي مسئولان محترم استان ، شهرستان ، بخش و همچنين اظهار لطف مردم بزرگوار شهر ، قطعا هيچ تلاش و كوششي به ثمر نمي نشست .
همچنين ضروري است از پرسنل زحمتكش ، پاك و تلاشگر شهرداري قدرداني نمايم كه در تمامي اين 4 سال براي توسعه و عزت شهرشان از هيچ تلاشي دريغ نورزيدند و با حضور شبانه روزي ، بخش درخشان و انكارناپذيري از اين حماسه ي عظيم بودند .
بي ترديد همكاري با اين خانواده ي بزرگ و تاثير گذار را در طول خدمت از بهترين لحظات عمرم مي دانم و براي همه اين بزرگواران آرزوي پايداري و سلامتي ميكنم . جا دارد از اعضاي محترم شوراي اسلامي دوره چهارم شهر حاجي آباد نيزتشكر و قدرداني كنم كه كوشيدند مسيردستيابي به تغيير و توسعه را براي شهرداري و مديريت شهري هموار نمايند .
خداوند قادر و متعال را شاكرم كه به اين خدمتگذاركوچك توفيق عنايت فرمود تا چند صباحي
به عنوان خدمتگذاري كوچك در شهرداري حاجي آباد در خدمت مردم بزرگوار ، متدين و عزيزاين شهر باشم و از اين بابت به آن افتخار ميكنم .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا