عمومی

شیعه و سنی باید مراقب نیرنگ وهابیت باشد

حجت الاسلام طباطبائی با تقدیر از وحدتی که در بین شیعه و اهل سنت زیرکوه حاکم است، گفت: وهابیت جدای از اهل سنت اند مواظب نیرنگ وهابیت باشید و مراقب باشید آنها این وحدت شما را از بین نبرند حتی اگر در پوشش تبلیغ برای قرآن از طرف آنها باشد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام سید محمد حسین طباطبایی امشب در محفل باشکوه انس با قرآن کریم در جمع مردم شهرستان زیرکوه،ضمن بیان نکاتی در خصوص اهمیت تلاوت قرآن گفت: خانه هایی که در آنها قرآن تلاوت می شود برای اهل آسمان همچون ستارگان برای اهل زمین نورافشانی می کنند .
مسئول جامعه القرآن کریم قم با اشاره به اهمیت نماز ،خاطرنشان کرد: در مورد حضرت اسماعیل و پیامبر اسلام آیاتی اشاره به این امر مهم دارد وخداوند می فرماید:خانواده ات را به نماز توصیه کن و در جایی دیگر نیز می فرماید:حضرت اسماعیل خانواده اش را به نماز توصیه می کردند.
وی سپس به زلزله ها و خشکسالی های اخیر اشاره و با استناد به آیات وحی گفت: اگر مردم از خدا طلب بخشش کنند خداوند درهای رحمتش را برای آنها می گشاید.
حجت الاسلام طباطبایی به اهمیت تعلیم قرآن به کودکان اشاره کرد و بیان داشت:حضور بچه ها در کلاس قرآن باعث رفع و تاخیر بلایای طبیعی می شود.
مسئول جامعه القرآن کریم قم، اذعان داشت: گناهان در بلایای طبیعی تاثیر گذار است و بلایای طبیعی را فقط به مسائل فیزیکی نباید ربط داد.
وی ادامه داد : درجات بهشت بر اساس آیات قرآن است و به هر مقدار که آیات قرآن فراگرفته شود انسان درجات بیشتری کسب می کند.
حجت الاسلام طباطبایی با تبریک میلاد حضرت عیسی مسیح،گفت: خداوند بخاطر عفت حضرت مریم نعمت ویژه ای چون مسیح را به او عطا کرد.
وی در پایان با تقدیر از وحدتی که در بین شیعه و اهل سنت زیرکوه حاکم است، گفت: وهابیت جدای از اهل سنت اند مواظب نیرنگ وهابیت باشید و مراقب باشید آنها این وحدت شما را از بین نبرند حتی اگر در پوشش تبلیغ برای قرآن از طرف آنها باشد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا