عمومی

صحبت های ترامپ مصداق (هباءً منثورا )است/اصلی ترین تروریسم در دنیا خودآمریکاست

امام جمعه اهل سنت حسن آباد خاطرنشان کرد:صحبت های ترامپ مصداق (هباءً منثورا )است یعنی مثل گردی است که روی یک صفحه صافی می نشیند و باد آن را می برد.

مولوی حافظ مهدی نهتانی در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز ، با اشاره به سخنان سخیف ترامپ درباره جمهوری اسلامی ایران،‌اظهارداشت: این انسان بی خرد و این انسانی که هیچ اطلاعات جغرافیایی و تاریخی و سیاسی ندارد و انسانی است که خوذد مردم آمریکا هم ایشان را قبول ندارند،‌بداند که ملت ایران ملت هوشیاری است و ملتی است که جنگ را آزموده و تجربه دارد و از چنین تهدیداتی هیچ نمی هراسد.
امام جمعه اهل سنت حسن آباد خاطرنشان کرد:صحبت های ترامپ مصداق (هباءً منثورا )است یعنی مثل گردی است که روی یک صفحه صافی می نشیند و باد آن را می برد.
وی تاکید کرد: این سخنان هیچ تاثیری در اراده ملت و دولت ایران نخواهد داشت و این سخنان از هر لحاظ محکوم است.
مولوی حافظ مهدی نهتانی ، اذعان داشت: نیروهای نظامی و مسلح ما از سپاه ، ارتش و نیروی انتظامی در جهت حفظ امنیت جمهوری اسلامی ایران و حفظ امنیت منطقه تلاش می کنند.
اصلی ترین تروریسم در دنیا همین آمریکاست
وی ادامه داد:تاریخ گواه است که آمریکا و آمریکائی ها و خصوصا خود ترامپ افرادی هستند که هر جا قدم گذاشتند آن جا را با خاک و خون یکسان کرده اند و اصلی ترین تروریسم در دنیا همین آمریکاست.
امام جمعه اهل سنت حسن آبا،‌اذعان داشت:اینها در افغانستان،‌عراق، سوریه و هر کشوری که حمله کرده اند، به هیچ جا و هیچ کس رحم نکرده اند و هدف اینها این است که اسلام عزیز را از بین ببرند.
مولوی حافظ، بیان داشت:کشور ایران کشوری است که با وحدت خود در دنیا الگو شده است و ترس ترامپ و دولتمردان آمریکا از این است که وحدت در کل دنیا حاکم شود و کشورهای دیگر نیز ایران اسلامی را برای خود الگو قرار دهند و از این وحدت و یکپارچگی می ترسند.
وی با اشاره به هجمه ها علیه سپاه پاسداران ، گفت:مطابق ایه شریفه قران که خطاب می کند: یا ایها الذین آمنوا اطیعوالله واطیعوا الرسول و اولی الامر ، کسی که در ایران اسلامی زندگی می کند تابع قوانین و تابع همه نیروهای مسلح خواهد بود و همچنان که تاکنون پشتیبان سپاه و سایر نیروها بوده ایم ، همچنان نیز خواهیم بود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا