عمومی

طرح مدام در 28 آموزشگاه متوسطه اول زیرکوه برگزار شد

طرح مدام در 28 آموزشگاه متوسطه اول زیرکوه برگزار شد و دانش آموزان در این طرح برای یک روز مدرسه را اداره کردند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،صبح امروزطرح مدام در 28 آموزشگاه متوسطه اول زیرکوه برگزار شد و دانش آموزان در این طرح برای یک روز مدرسه را اداره کردند.
مدیر اموزش و پرورش زیرکوه در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،با اشاره به اینکه طرح «مدام» به معنای مشارکت دادن دانش آموزان در امور آموزشی و اداری مدارس است،اظهارداشت: هدف اصلی اجرای این طرح، تقویت حس مسئولیت پذیری دانش آموزان و رشد و پرورش مهارتهای زندگی و اجتماعی در بین آنها و همچنین تقویت و بهبود برنامه ریزی مدیریت آموزشگاهی است.
علیرضا مهدی پور خاطرنشان کرد: اجرای این طرح دانش آموزان را از آموزش سنتی و تئوری به سوی آموزش تلفیقی همراه با اندیشه، عمل و مشارکت گروهی دانش آموزان در حوزهی شناختی سوق میدهد.
وی ادامه داد: با اجرای طرح مدام دانش آموزان در ادارهی مدرسه سهیم می شوند، ضمن اینکه این امر باعث اغنای روانی و اجتماعی آنان و در نتیجه آمادگی برای قبول مسئولیتهای دیگر خواهد شد.
“طرح مداوم” یک تمرین اجتماعی
مهدی پور اضافه کرد: با اجرای طرح مدام تعاملات دانش آموزان تقویت می شود و این طرح به عنوان یک تمرین اجتماعی برای دانش آموزان است.
مدیر آموزش و پرورش زیرکوه با اشاره به این مطلب که در طرح مدام دانش آموزان اداره امور مختلف مدرسه را، با نظارت معلمان و مسئولان مدرسه برعهده خواهند گرفت، گفت: مدرسه یک تشکل کوچک تر و در حقیقت نمادی از کل جامعه است.
گفتنی است طرح مدام در کلیه مدارس متوسطه اول شهرستان زیرکوه برگزار شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا