عمومی

علمای شیعه و سنی زیرکوه جنایت آل‌سعود در به شهادت رساندن آیتالله نمر را محکوم کردند

دراقدامی خودجوش مردم و علمای شیعه و سنی زیرکوه با تجمع در جلوی فرمانداری شهرستان، جنایت عربستان در به شهادت رساندن آیتالله نمر را محکوم کردند.

دراقدامی خودجوش مردم و علمای شیعه و سنی زیرکوه با تجمع در جلوی فرمانداری شهرستان، جنایت عربستان در به شهادت رساندن آیتالله نمر را محکوم کردند.
به گزارش خبرگزاری فارس از زیرکوه، در پی جنایت رژیم آل سعود در به شهادت رساندن آیتالله نمر، صبح امروز جمعی از مردم، مسئولان و علمای شیعه و اهل سنت زیرکوه با تجمع در جلوی فرمانداری این شهرستان این اقدام ننگین رژیم آل سعود را محکوم کردند.
فرماندار زیرکوه در این اجتماع ضمن تسلیت و محکوم کردن شهادت آیتالله نمر اظهار داشت: مردم شهرستان زیرکوه از شیعه و سنی، فارس و یلوچ در کنار همدیگر با وحدت و اخوت این اقدام آلسعود را محکوم میکنند و اجازه نخواهند داد که رژیم آلسعود که ادامه دهنده رژیم صهیونیستی در منطقه شده است و اهداف آن رژیم را دنبال میکند و به دنبال راهاندازی جنگ فرقهای و مذهبی در منطقه است بتواند به اهداف شوم خود برسد.
حجتالله خانزاده خاطرنشان کرد: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری خون این شهید به زودی احقاق خواهد شد و ملتهای مسلمان آرام و خاموش نخواهند نشست بلکه انتقام خون این شهید و شهیدان راه حق و حقیقت را خواهند گرفت.
فرماندار زیرکوه با بیان اینکه بیش از 30 هزار نفر از جمله بسیاری از علمای اهل سنت بدون هیچگونه محاکمهای در اسارت و زندانهای عربستان به سر میبرند، گفت: آیتالله نمر در عربستان دعوای قومی و قبیلهای و فرقهای نداشت، بلکه به دنبال حقوق انسانی و حقوق بشری بود که رژیم سعودی غصب کرده است.
خانزاده با بیان اینکه رژیم آل سعود هیچگونه ارزشی برای حقوق انسانی قائل نیست، تصریح کرد: چیزی که برای این رژیم اهمیت دارد، تامین منافع نامشروع رژیم صهیونیستی، آمریکا و ایادی آنها در منطقه است.
وی گفت: ما ضمن محکومیت این اقدام رژیم آل سعود اعلام میکنیم که برادران شیعه و اهل سنت با وحدت و برادری بیش از گذشته در کنار هم خواهند بود و نشان خواهند داد که این عمل رژیم آل سعود نخواهد توانست خللی در اتحاد مسلمانان ایجاد کند.
گفتنی است: مردم و مسولان در این تجمع اعتراض آمیز با سردادن شعارهایی چون مرگ بر آمریکا، مرگ بر آل سعود خائن، مرگ بر اسرائیل و غیره جنایت رژیم آل سعود در به شهادت رساندن آیتالله نمر را محکوم کردند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا