عمومی

فرماندار: حفظ وحدت و انسجام داخلی نیاز اصلی جامعه است

فرماندار زیرکوه با تاکید بر وحدت کلمه، گفت: حفظ وحدت و انسجام داخلی موضوعی است که نیاز اصلی جامعه امروزی است.

فرماندار زیرکوه با تاکید بر وحدت کلمه، گفت: حفظ وحدت و انسجام داخلی موضوعی است که نیاز اصلی جامعه امروزی است.
به گزارش خبرگزاری فارس از زیرکوه، حجتالله خانزاده صبح امروز در مراسم آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی در جمع مسولان و مردم شهرستان زیرکوه با تبریک ایامالله دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: امیدواریم در سالی که مزین است به وحدت بین دولت و ملت و همدلی و همزبانی در روز ایامالله 22 بهمن با حضور پرشور و باشکوه مردم شهرستان حماسهای دیگر آفریده شود و یکبار دیگر به تمام معاندان و بدخواهان نظام اعلام کنیم که با وجود گذشت 37 سال از انقلاب اسلامی مردم همچنان پای نظام و انقلاب ایستادهاند و ذرهای عقب نخواهند نشست.
وی تصریح کرد: به طور یقین مردم ما آگاه هستند و به این نکته واقفند که حضورشان در راهپیمایی 22 بهمن بسیار با اهمیت و دارای پیامهای گوناگونی به جهانیان است.
فرماندار زیرکوه ادامه داد: یکی از آسیبهای جدی که ممکن است انقلاب اسلامی ایران را تهدید کند، دور کردن نسل جوان از معنویت، اسلام و مذهب تشیع است که نمونه بارز آن در منطقه دیده میشود.
خانزاده به جنایات گروههای تکفیری در منطقه و دنیای اسلام اشاره کرد و گفت: به وجودآوردن این گروهها یک فریب و ترفندی است که توسط استکبار جهانی طراحی شده و در راس اهدافشان ضربهزدن به انقلاب اسلامی ایران و ناکام گذاشتن این انقلاب قرار دارد که به امید خدا هیچوقت به این نیت شوم خود نخواهند رسید.
وی تاکید کرد: همه ما وظیفه داریم این نکته را برای نسل جوان تبیین کنیم که اسلام رحمانی و اسلام اصیل آن چیزی است که ائمه و علمای اسلام تبیین کردهاند و آن چیزی که توسط گروههای تکفیری در منطقه انجام میشود هیچ سنخیتی با اسلام اصیل ندارد و این یکی از دغدغههای نسل جدید است.
فرماندار زیرکوه با تاکید بر وحدت کلمه یادآور شد: حفظ وحدت و انسجام داخلی موضوعی است که نیاز اصلی جامعه امروزی است و اگر میخواهیم کشوری آباد، آزاد و مترقی چه در داخل و چه در خارج داشته باشیم رمز وحدت کلمه که به فرموده امام راحل یکی از رموز پیروزی انقلاب بود اکنون بیش از گذشته مورد نیاز است و امیدواریم با وحدت کلمه و انسجام ملی کشور را در همه زمینهها به سمت شکوفایی و رشد و آبادانی سوق دهیم.
خانزاده افزود:با تدابیر مقام معظم رهبری و درایت دولت محترم بحث هستهای به جاهای خیلی خوبی رسیده و دنیا به حقانیت نظام ما در بحث هستهای اذعان کرده است و امیدواریم از برکات و نعمات این دستاورد مردم بهرهمند شوند و شاهد رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی کشور به ویژه در حوزه اشتغال باشیم.
وی گفت: در شرایط کنونی همه وظیفه داریم از انقلاب، نظام،‌ رهبری و دولت حمایت کنیم و نمونه بارز این حمایت انتخابات هفتم اسفند ماه است که با یک مشارکت پرشور و همه‌جانبه و باشکوه لوح زرین دیگری به افتخارات جمهوری اسلامی ایران خواهیم افزود.
فرماندار زیرکوه با بیان اینکه مردم ما در همه صحنهها حضور فعال و گسترده داشتهاند، گفت: ما به عنوان خادمان مردم وظیفه داریم زمینه مشارکت همه مردم در انتخابات را فراهم کنیم و مطمئن هستیم وحدت، همدلی و انسجام همچون گذشته وجود خواهد داشت.
خانزاده تصریح کرد: همه کسانی که در عرصه انتخابات حضور دارند تاکنون به تمام ضوابط و مقررات پایبند بودهاند و امیدواریم انتخاباتی آرام، با شور و با مشارکت حداکثری در سطح شهرستان برگزار کنیم که این موضوع در شرایط کنونی لازمه پیشرفت و توسعه همه جانبه است.
بهرهبرداری از 30 پروژه عمرانی در شهرستان زیرکوه
وی خاطرنشان کرد: در ایامالله دهه فجر حدود 30 پروژه عمرانی در سطح شهرستان به بهرهبرداری میرسید و حدود 25 هزار نفر از مزایای این پروژهها بهرهمند میشوند.
فرماندار زیرکوه افزود: با وجود محدودیتهای اعتباری و مشکلات و تنگناهای اقتصادی که دولت به دلیل تحریمهای ظالمانه با آن مواجه بوده است، پروژههای بسیار خوب عمرانی، بهداشتی، اقتصادی در سطح شهرستان اجرا شده و یکی از بارزترین نمونههای آن توفیق دولت در عرصه بهداشت و درمان، گازرسانی به مناطق محروم و نهضت آسفالت است که در اقصی نقاط کشور و دورترین روستاهای محروم شاهد اجرای آن هستیم.
گفتنی است در پایان مراسم آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی تمثال مبارک حضرت امام(ره) توسط مسئولان شهرستان گلباران شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا