عمومی

فرماندار زیرکوه عنوان کرد:اختصاص 73 درصدی اعتبارات در سال 94/ نظارت بیشتر مدیران بر اجرای پروژه‌ها

فرماندار زیرکوه از اختصاص 73 درصدی اعتبارات در سال 94 خبر داد و گفت: این اعتبارات در قالب 160 پروژه برای شهرستان زیرکوه تعریف شده است.

فرماندار زیرکوه از اختصاص 73 درصدی اعتبارات در سال 94 خبر داد و گفت: این اعتبارات در قالب 160 پروژه برای شهرستان زیرکوه تعریف شده است.
به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت‌الله خانزاده ظهر امروز در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان زیرکوه، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادت در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: در سال 94 از همه منابع اعتباری شامل تملک دارائی‌ها سرمایه‌ای، دو درصد نفت، ماده 10 و 12 بحران، ماده 180 استانی و توسعه روستایی در مجموع مبلغ 96 میلیارد و 401 میلیون ریال در قالب 160 پروژه برای شهرستان تعریف شده که مبلغ 71 میلیارد و 97 میلیون ریال معادل 73 و 75 دهم درصد اختصاص یافته است.
وی از مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست نظارت بیشتر بر روند اجرایی پروژه‌ها در دستور کار باشد به نحوی که از کیفیت مطلوب و قابل قبول برخوردار باشند و برای بهره‌برداری حداکثری از پروژه‌ها در هفته دولت تلاش شود تا مردم عزیز شهرستان طعم شیرین بهره‌برداری این پروژه‌ها را بچشند.
فرماندار زیرکوه تصریح کرد: میزان جذب اعتبارات از منابع ملی در سال 94 در توزیع اعتبارات تملک سال 95 ملاک عمل خواهد بود و اداراتی که اعتبار بیشتر از منابع ملی جذب کرده‌اند به طور ویژه در اعتبارات شهرستان دیده خواهند شد.
براساس این گزارش، با تأکید فرماندار به شرکت آب و فاضلاب شهری برای بهره‌برداری از چاه آب آشامیدنی جدید، مقرر شد ریاست اداره آب فاضلاب شهری طی یک هفته این چاه را وارد مدار کند.
گفتنی است، با وارد مدار شدن این چاه علاوه بر اینکه شهر حاجی‌آباد از کیفیت بهتری برخوردار می‌شود مشکل کم‌آبی مجتمع شهید رجایی شاهد روستاهای سیچ، دوست‌آباد، بمرود، چناران، نوده، آبیز، اسفاد و میرآباد حل می‌شود.
کمیته برنامه ریزی شهرستان زیرکوه با هدف بررسی اعتبارات اختصاص داده شده و پیشرفت فیزیکی پروژه‌های این شهرستان برگزار و نحوه توزیع آنها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
این خبر را در خبرگزاری فارس بخوانید

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا