عمومی

مانور فرضی زلزله وامداد و نجات در زیرکوه برگزار شد+تصاویر

به مناسبت هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی،مانور فرضی زلزله وامداد و نجات درروستای حسین آباد زیرکوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،ظهر امروزبه مناسبت هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی،با حضور دستگاههای امداد رسان شهرستان،مانور فرضی زلزله وامداد و نجات درروستای حسین آباد زیرکوه برگزار شد.
معاون فرماندار زیرکوه در حاشیه برگزاری این مانور در گفت و گو با زیرکوه نیوز،اظهارداشت:با هدف سنجش میزان توان دستگاههای امداد رسان و شناسایی نقاط قوت و ضعف نیروها در شهرستان مانور فرضی زلزله برگزار شد.
امین مصطفوی نیا با بیان اینکه تایم حضور دستگاهها درمحل مانور قابل قبول است،خاطرنشان کرد:برخی مشکلات مربوط به کمبود ماشین الات امدادرسان است که باید پیگیری شود و بخش دیگر ازمشکلات مربوط به آموزش نیروهای امدادرسان است .
جانشین ستاد مدیریت بحران زیرکوه گفت:با توجه به اینکه در دو سه سال اخیر حادثه ای اتفاق نیفتاده است یک خاطرجمعی سراغ نیروها آمده است و این موضوع در عملکرد نیروها مشهود بود و امیدواریم با مانورهای فرضی که برگزار می شود این مشکلات رفع شود.
وی با بیان اینکه امکانات شهرستان برای مقابله با بحران واقعی کافی نیست،بیان داشت:در مواقع بروز حادثه همه شهرستانها یک شهرستان و استان معین دارند که وارد صحنه می شود و قطعا امکانات شهرستان ما برای مقابله با بحران طبیعی کافی نیست.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا