عمومی

محمد علی عابدینی،رئیس هلال احمر زیرکوه شد

مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره هلال احمر زیرکوه صبح امروز با حضور معاون جمعیت هلال احمر استان ، معاون فرماندار زیرکوه و اعضای شورای اجرایی هلال احمر زیرکوه برگزار و محمد علی عابدینی به عنوان رئیس جمعیت هلال احمر زیرکوه معارفه گردید.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره هلال احمر زیرکوه صبح امروز با حضور قاسمی ،معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان ، معاون فرماندار زیرکوه و اعضای شورای اجرایی هلال احمر زیرکوه برگزار و محمد علی عابدینی به عنوان رئیس جمعیت هلال احمر زیرکوه معارفه گردید.
همچنین در این مراسم از زحمات الله یار توسلی نیا به عنوان سرپرست این اداره تقدیر شد.
دکتر ناصری عضو شورای اجرایی هلال احمر زیرکوه در این جلسه با تشکر از زحمات توسلی نیا ،گفت: امیدواریم بتوانیم در جای دیکری از تجربه ایشان استفاده کنیم و امیدواریم روز به روز هلال احمری شکوفاتر بسازیم.
هلال احمر نیاز به آرامش دارد
همچنین دکتر رازقی یکی دیگر از اعضای شورای اجرایی هلال احمر زیرکوه با ناکید بر حفظ وحدت و آرامش در شهرستان،‌خاطرنشان کرد:هلال احمر یک سازمان امدادرسان ، مردم نهاد و از هر گونه رنگ و بو فارغ است.
وی با تاکید بر اینکه آن چیزی که به آن نیاز داریم وحدت و اتحاد و همدلی همه مسوولان است،گفت:شهرستان زیرکوه و جمعیت هلال احمرنیاز به آرامش دارد و خواهان انجام کارها بدون خط و مشی ها هستیم و انتظار داریم بهترین شرایط را برای مردم فراهم کنیم تا در اوج بحران بتوانیم به یاری مردم بشتابیم.
وجدانم راحت است
الله یار توسلی نیا ، سرپرست سابق جمعیت هلال احمر زیرکوه نیز با ارائه کارنامه عملکرد خود،‌گفت:در این مدت کارهای خوبی انجام داده ایم و وجدانم از کارهایی که صورت گرفته راحت است.
تلاش در جهت ارتقاء جایگاه هلال احمر با همکاری همگانی
رئیس جمعیت هلال احمر زیرکوه در این جلسه از زحمات سرپرست سابق جمعیت تقدیر کرد و گفت: همه باد کمک کنند تا بتوانیم جایگاه شعبه زیرکوه را که جایگاه خوبی است حفظ کنیم و در جهت ارتقاء آن گام برداریم و بتوانیم در جهت اهداف عالی جمعیت که بحث تلاش برای زندگی سالم برای همه مردم کشور هست نزدیک شویم و دست برداریم.
عابدینی خاطرنشان کرد: در کنار شورای اجرایی توانمند،سعی خواهیم کرد از دیدگاههای متعالی این اشخاص در عرصه هلال احمر استفاده کنیم و از وجود همه عزیزان کمال استفاده را خواهم کرد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا