عمومی

محکومیت اظهارات ضد ایرانی ترامپ از سوی فرماندار زيرکوه

حجت الله خانزاده فرماندار شهرستان زیرکوه در پیامی مواضع خصمانه رئیس جمهور آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران را محکوم کرد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، حجت الله خانزاده فرماندار شهرستان زیرکوه در پیامی مواضع خصمانه رئیس جمهور آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران را محکوم کرد.
متن این پیام بدین شرح است:
مواضع خصمانه و اظهارات سراسر غیر واقعی و دروغ پردازيهاي رئيس جمهور آمريکا بر عليه دولت و ملت ايران،بار ديگر مانند دهه هاي گذشته عليه ملت شهيد پرور ايران اسلامي، نمايانگر رويکرد مداخله جويانه و ضد انساني آمريكا بوده و استيصال و واهمه آن ها را در مقابله با اراده مستحكم مردم با ايمان و ولايتمدار نمايان ساخت.
نکته قابل تامل آنست که مواضع صریح و شفاف مقام معظم رهبری (مدظله العالي) و پاسخ منطقي و قاطع رئيس جمهور محبوب كشورمان در برابر سخنان نسنجيده ترامپ،عدم آگاهي هاي سياسي و اجتماعي حاكمان آمريكا و عناد و دشمني ديرينه آنان با مردم ايران و نيز مواضع قاطع جمهوري اسلامي ايران را نشان داد.
بدون شک سپاه در قلب ملت ایران جای داشته و نقش آن در مقابله با تروريسم که ساخته و پرداخته دولت آمريكاست غير قابل انكار است و اگر اقدامات به موقع سپاه پاسداران انقلاب اسلامي نبود ،امروز دامنه تروريسم افراطي بسياري از كشورهاي منطقه و اروپا را در بر گرفته بود.
همچنین به همان اندازه که مواضع شتابزده و نسنجیده رئيس جمهور آمريکا براي آن كشور ميتواند تهديد باشد،براي كشور عزيز و اسلامي مان فرصت است و از اين فرصت مي توان براي تعميق وحدت و حفظ انسجام ملي استفاده كرد چرا كه علاوه بر ايجاد يكپارچگي داخلي اكثر قريب به اتفاق كشور هاي مهم دنيا نيز در اين چالش در كنار ما ايستاده اند.

حجت اله خان زاده
فرماندار زیرکوه

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا