عمومی

مراسم سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش در زیرکوه برگزار شد

مراسم سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش در زیرکوه برگزار شد

به گزارش زیرکوه نیوز،مراسم سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش با حضور و سخنرانی حجت الاسلام مرتضائی امام جمعه زیرکوه و مسئولین و حضور پر شور مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان در محل مصلی نماز جمعه شهر حاجی آباد زیرکوه برگزار شد.
امام جمعه زیرکوه در مراسم سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی با تسلیت ایام فاطمیه و سالروز شهادت سردار دلها،گفت:حاج قاسم سلیمانی ارادت خاصی به اهل بیت و حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها داشت و خداوند متعال هم مزدش را با شهادت در ایام شهادت آن حضرت، داد
حجت الاسلام مرتضایی نیا بیان داشت: اخلاص در عمل مهمترین ویژگی این شهید والامقام بود. اگر عزت می خواهید شرطش اخلاص است.
وی ادامه داد: به جوانان سفارش می کنم دین و دینداری و تواضع و فروتنی و بذل و بخشش و دست گشاده انسان را سرلوحه قرار دهند زیرا انسان را عزیز می کند.
مرتضائی نیا گفت: امروز شهادت حاج قاسم به عنوان یک مکتب مطرح است و خود دشمنان اذعان دارند که شهادت حاج قاسم برای ما خطرناک تر است و این مکتب حاج قاسم باید امروز سرلوحه کار قرار گیرد.
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد:وقتی در مکتب حاج قاسم حرکت کنیم آمریکا به ما التماس خواهد کرد اما اگر از مکتب حاج قاسم بیرون بیاییم ، ما باید به آمریکا التماس کنیم.
وی ادامه داد امروز یک عده غربزده باز هم دنبال مذاکره هستند اما ملت رشید ایران که در مکتب حاج قاسم بزرگ شده اند یاد گرفته اند که به دشمن نباید التماس و مذاکره کرد.
مرتضایی نیا گفت:زنده نگه داشتن نام حاج قاسم کافی نیست بلکه امروز مکتب حاج قاسم باید ترویج شود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا