عمومی

مرگ بر آمریکا از دل ملت ایران پاک نخواهد شد

امام جمعه موقت زیرکوه با اشاره به تلاش عده ای برای پاک کردن شعارمرگ برآمریکا از دیوار لانه جاسوسی ،گفت: شعارمرگ برآمریکا با خون شهیدان این مرز و بوم تحریر شده است و همیشه زینت بخش دیوارهای لانه جاسوسی خواهد بود.

به گزارش زیرکوه نیوز؛ حجت الاسلام حسن ارمغان ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهرحاجی آباد با اشاره به حدیث سلسله الذهب و تاکید برکلمه توحید، اظهارداشت: ولایت فقیه دنباله امامت است. نمی شود از ولایت فاصله گرفت و به توحید دست یافت.
امام جمعه موقت زیرکوه با اشاره به سالروز درگذشت آیت ا… طالقانی اولین امام جمعه تهران و نقش خطیر نماز جمعه در حفظ نظام،‌خاطرنشان کرد:هرجا دشمن نقشه ای علیه نظام پیاده کرد، تنها جایی که جواب محکمی به نقشه دشمن داد، صفوف منظم و یکپارچه نماز جمعه بود.
ارمغان با بیان اینکه خونهای ریخته شده در 17 شهریورباعث پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن شد،تاکیدکرد:مردم ما از آن زمان در صحنه حضور دارند و امروز هم مردم ایران اهل کوفه نیستند، بلکه همیشه آماده و بیدار در صحنه هستند و خواهند بود.
امام جمعه موقت زیرکوه با اشاره به تلاش عده ای برای پاک کردن شعارمرگ برآمریکا از دیوار لانه جاسوسی ،گفت: شعارمرگ برآمریکا با خون شهیدان این مرز و بوم تحریر شده است و همیشه زینت بخش دیوارهای لانه جاسوسی خواهد بود.
وی یادآور شد:کسانی که می‌خواهند شعارمرگ برآمریکا را از اطراف لانه جاسوسی پاک کنند خبرندارند که این شعار سال هاست در دل مردم ایران حک شده است و هیچوقت نخواهند توانست شعارمرگ برآمریکا را از دلهای مردم پاک کنند.
جایگاه‌مجلس خبرگان به مراتب بالاتر از مجلس شورای اسلامی است.
خطیب جمعه زیرکوه با اشاره به نقش ارزنده و جایگاه رفیع مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان‌کرد: جایگاه ‌مجلس خبرگان به مراتب بالاتر از مجلس شورای اسلامی است و مردم باید همیشه خصوصا درایام حساس‌انتخابات به نقش ارزنده این نهاد مهم و انقلابی توجه داشته باشند.
ارمغان به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با خبرگان رهبری اشاره کرد واظهارداشت:مسولان و مردم‌باید مسائل مطرح شده از جانب مقام معظم رهبری را سرلوحه کار و عمل قرار دهند و باید بدانیم دشمن همیشه آماده است و هرروز به شکلی وارد می شود بنابراین نباید گول ظاهر سازی و خنده رویی دشمن رابخوریم، بلکه باید در مقابل توطئه های دشمن هوشیار و بیدار باشیم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا