عمومی

مسؤولان باید به دنبال کار جهادی و انقلابی باشند.

امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه مسؤولان باید به دنبال کار جهادی و انقلابی باشند از مدیران ادارات این شهرستان خواست خریدهای خود را از داخل شهرستان انجام دهند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت‌الاسلام غلامرضا مرتضائی‌نیا در جلسه شورای اداری این شهرستان با تسلیت ایام سوگواری مولای متقیان حضرت علی (ع) بر استفاده مفید از شب‌های قدر تاکید کرد و اظهار داشت: شب قدر شب احیا شدن است و باید این شب‌های بزرگ را قدر بدانیم.
وی با بیان اینکه مسؤولان باید به دنبال کار جهادی و انقلابی باشند از تلاش‌های نماینده مردم در مجلس تشکر کرد و گفت: خوشبختانه نماینده منتخب مردم یک انسان ولایی و پرتلاش است که خیلی زود توانست مدیریت اوضاع را به دست بگیرد و در این مدت کوتاه تلاش‌های خوبی انجام داد.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه اصناف شهرستان چشم انتظار مسؤولان هستند، به مسؤولان شهرستان سفارش کرد: سعی شود برای همه پروژه‌ها و ادارات خرید خود را از داخل شهرستان انجام دهند که این امر به رونق کسب و کار و تشویق اصناف منجر خواهد شد.
مرتضائی‌نیا تصریح کرد: از فرماندار شهرستان می‌خواهم برای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و مسائل فرهنگی بودجه کافی اختصاص دهند تا بتوانیم برنامه‌های فرهنگی را با آرامش خاطر و بدون دغدغه اجرا کنیم.
وی با تاکید بر اقامه نماز جماعت در ادارات، افزود: بحث اقامه نماز جماعت باید در ادارات جدی گرفته شود و سعی شود از وجود روحانیون برای اقامه نماز و بیان مسائل فرهنگی، سخنرانی و احکام شرعی استفاده شود.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به روز جهانی قدس، تاکید کرد: روز جهانی قدس امسال با همه سال‌ها فرق می‌کند و بسیار حساستر از گذشته است، بنابراین باید همه مسؤولان علاوه بر حضور گسترده در این مراسم در راستای برگزاری باشکوه مراسم روز جهانی قدس تلاش کنند.
مرتضائی‌نیا ادامه داد: همه مسؤولان باید نماینده مردم در مجلس را همراهی کنند و مسائل و مشکلات موجود را با ایشان در میان بگذارند تا با کمک یکدیگر در راستای رفع مشکلات تلاش نمائیم.
گفتنی است: شورای اداری شهرستان زیرکوه ظهر امروز با حضور فرهاد فلاحتی نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی و با هدف بررسی مشکلات شهرستان مرزی زیرکوه، برگزار شد.
این خبر در خبرگزاری فارس

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا