عمومی

مسئولان باهمتی مضاعف اسباب اشتغال را درشهرستان زیرکوه فراهم کنند

امام جمعه زیرکوه در جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان زیرکوه از مسئولان خواشت:باهمتی مضاعف اسباب اشتغال را درشهرستان زیرکوه فراهم کنند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان زیرکوه با حضور امام جمعه شهرستان و سایر اعضا در محل دفتر امام جمعه برگزار شد.
حجت الاسلام مرتضائی نیا امام جمعه و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر زیرکوه در این جلسه با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب که فرموندمسئولان برای ایجاد اشتغال شب و روز نشناسند ازاعضای شورا خواست تا باهمتی مضاعف اسباب اشتغال را درشهرستان زیرکوه فراهم کنند.
رئیس ستاد امر به معروف گفت :ایجاد یک شغل باعث رفاه حال چندین خانواده می شود و اگر ادارات باهم دست یاری بدهند مشکلات ومعضلات بیکاری شهرستان حل خواهدشد.
حجت الاسلام مرتضایی نیا بابیان اینکه زنان سرپرست خانوار بایدازاولویت بهرمنده ازشغل برخوردار باشنداظهار داشت: خیاطی و شیرینی پزی یک شغل زنانه هست اگر ما بتوانیم کارگاهای کوچک برای بانوان ایجاد کنیم این مشاغل میتواندکمک مالی خوبی برای بانوان درزندگی باشد ضمن اینکه این مشاغل به لحاظ روحی روانی مناسب بانوان می باشد.
امر به معروف باید در همه مسئولین به عنوان یک اولویت کاری لحاظ شود
دبیرستادامر به معروف شهرستان نیز در این جلسه ،‌اظهارداشت:امر به معروف باید در همه مسئولین به عنوان یک اولویت کاری لحاظ شود.
حسین میری با بیان اینکه در شهرستان ما مشکلاتی داریم که بسیاری با ایجاد اشتغال حل می شود،گفت:همین ایجاد اشتغال باعث کاهش میزان اعتیاد وطلاق میشود وکانون گرم هیچ خانواده ای متلاشی نمی شود.
دراین جلسه مصوب گردید نسبت به راه اندازی فروشگاه سبک زندگی با هدف حمایت از تولیدات داخلی شهرستان توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی و با همکاری کلیه ادارات و نهادها راه اندازی گردد.
درپایان جلسه، کارگاه اشتغال زایی که به همت ملکی طلایه دار افتخاری امر به معروف که در 4رشته شیرنی پزی،خیاطی،نمددوزی و کار با کاغذ راه اندازی شده بود توسط امام جمعه شهرستان ودیگر مسئولین افتتاح شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا