عمومی

معاون سپاه خراسان جنوبی: دشمنان به دنبال ایجاد فاصله و تردید بین مردم و ولایت فقیه هستند

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی با بیان اینکه امروز در شرایط حساسی قرار داریم و یک ماموریت و یک میدان بزرگ در پیش است، گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات تیری بر چشم بدخواهان و عامل مأیوسی دشمنان است.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی با بیان اینکه امروز در شرایط حساسی قرار داریم و یک ماموریت و یک میدان بزرگ در پیش است، گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات تیری بر چشم بدخواهان و عامل مأیوسی دشمنان است.
به گزارش زیرکوه نیوز،سرهنگ پاسدار حسین مقدادی در نشست بصیرتی پایگاه محور پایگاه‌های مقاومت آبیز ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه (س) اظهار داشت: تاریخ تکرار شدنی است و ما از خواندن تاریخ باید پند، درس و عبرت بگیریم.
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی با بیان اینکه زندگی بزرگان دینی برای ما یک تجربه و عبرت است، گفت: تصمیم درست در همه موقعیت‌ها برای انسان کارساز بوده و ما باید سعی کنیم در موقعیت‌های مختلف نیز تصمیم درست بگیریم.
مقدادی بیان کرد: کار دشمن امروزه این است که این تریبون به دست کسی بیفتد که علیه نظام صحبت کند و پا روی خون شهدا بگذارند و همه سکوت کنند.
وی با بیان اینکه ما امروز در شرایط حساس قرار داریم و یک مأموریت و یک میدان بزرگ در پیش است، بیان کرد: روز جمعه، انتخابات 7 اسفند یک حماسه بزرگ دیگری را می‌طلبد.
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: چون انتخابات 7 اسفند هم سرنوشت ساز و هم مایه امیدواری مسلمانان است به همین دلیل دشمنان چشم به این انتخابات دوخته‌اند.
وی گفت: خواست ما از ملت ایران حضور همگانی و پرشور در انتخابات 7 اسفند است چرا که هر برگ رأی ما تیری بر چشم دشمنان و بدخواهان بوده و دشمنان را مأیوس می‌کند.
مقدادی بیان کرد: با توجه به اینکه انتخاب اصلح خیلی مهم است باید در انتخاب خود دقت کرده و با تقواترین آنها را انتخاب کنیم که جلوی دشمنان و آمریکا بایستد.
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه دشمنان همیشه به دنبال ایجاد فاصله و تردید بین مردم و رهبری هستند، گفت: باید کسی انتخاب شود که پیرو ولایت فقیه باشد چرا که دنیا می‌داند عامل انسجام و وحدت ما رهبری است.
وی با بیان خصوصیات انتخاب اصلح با اشاره به اینکه این مردم بیش از 3 دهه پای این نظام و انقلاب ایستاده اند و پای فتنه‌ها، تحریم‌ها و فشارها با سرافرازی بیرون آمده اند، گفت: باید کسی انتخاب شود که با مردم خوب بوده و سپر بلای مردم باشد.
مقدادی ضمن تشکر از حضور پرشور و گسترده مردم ایران در یوم الله 22 بهمن امسال تصریح کرد: در آن روز ملت ایران با حضور پرشور خود مشت محکم دیگری به دهان استکبار زدند.
تسنیم

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا