عمومی

مکتب حاج قاسم باید ترویج شود/۹ دی رفراندوم ملت ایران و ایستگاه پایان فتنه بود

امام جمعه زیرکوه گفت: حاج قاسم نفر نبود که با ترور تمام شود مکتب بود که با شهادتش گسترده شد.باید مکتبش ترویج شود تنها یادش گرامی داشتن نیست بلکه این راه باید ترویج شود.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام مرتضائی نیا در خطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد، ضمن توصیه به تقوای الهی به بیان مهمترین مناسبتهای جاری و پیش رو پرداخت و با تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها گفت: این دو ماه جمادی الاول و ثانی عطر فاطمه به مشام می رساند . فاطمیه اول با شکوه برگزار شد که فاطمیه دوم را باید بزرگ داشت.
خطیب جمعه زیرکوه با اشاره به حجادثه 9 دی، خاطرنشان کرد: ۹ دی رفراندوم ملت ایران و ایستگاه پایان فتنه بود و باید در ذهن ملت ایران بزرگ داشته شود.
وی ادامه داد:عبرت گرفتن از گذشته تلاش برای اینکه زمینه فتنه های آینده بوجود نیاید لازم است
مذتضایی نیا بیان داشت: هرجا مردم با ولایت پیوند داشتند شکست ناپذیر بودند و دشمن هم بخوبی این را فهمیده است.
خطیب جمعه زیرکوه ادامه داد:هشیاری در برابر فتنه ها لازمست جون فتنه ها در راه است و فتنه گران داخلی و خارجی زنده اند.
وی با بیان اینکه تقویت روزبروز روحیه جهادی و انقلابی لازمست و دشمن از این می ترسد و عصبانیست،گفت: فتنه اثراتی هم داشت و به فرمایش رهبر معظم انقلاب را واکسینه کرد و خوب را از بد و دوست را از دشمن آشکار کرد.
مرتضائی نیا تاکیدکرد:هم مسئولین و هم مردم به نفوذ توجه داشته باشند از افراد نفوذی باید ترسید.
وی از ستاد اجرایی حضرت امام و آقای مخبر در اقدام ساخت واکسن ایرانی کرونا تشکر کرد و‌گفت: اصل اقدام و روش اقدام عالی بود که از خود شروع کردند.
امام جمعه زیرکوه از قوه قضائیه و در راس آن ریاست محترم این قوه تشکر و گفت :سند تحول در راستای گام دوم انقلابست و اقدام شجاعانه در اعدام روح الله زم هم جای تشکر دارد.
امام جمعه زیرکوه به اولین سالگرد سردار دلها اشاره کرد و‌گفت: تشییع پیکر این شهید یک رفراندوم و جوششی در مردم بوجود آورد.
مرتضائی نیا بیان داشت:حاج قاسم نفر نبود که با ترور تمام شود مکتب بود که با شهادتش گسترده شد.باید مکتبش ترویج شود تنها یادش گرامی داشتن نیست بلکه این راه باید ترویج شود.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه،پیام سردار به مردم این است که عبد واقعی خدا باشید و مخلصانه برای مردم کار کنید،گفت:بهترین کلام در وصف این شهید کلام مقام معظم رهبریست که فرمودند: او اهل معنویت و اخلاص انقلابی شجاع و با تدبیر فداکار و اهل درایت بود که در مکتب حاج قاسم اینها باید ترویج شود.
مرتضائی نیا با بیان اینکه تروریستهای که در شهادت شهیدحاج قاسم سلیمانی نقش داشتند، در هرجا باشند در امنیت نخواهند بود،گفت:دشمن بداند عین الاسد سیلی کوچکی بود و سیلی هایی دیگر در حال انجام است مردم خواهند دید و انتقام سخت با خروج آمریکا از منطقه محقق خواهد شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا