عمومی

نمازخانه ستاد فرماندهي انتظامي شهرستان \”زیرکوه\” افتتاح شد

فرمانده انتظامي شهرستان زیرکوه از افتتاح نمازخانه ستاد انتظامي اين شهرستان با اعتباري بالغ بر 220ميليون ريال خبر داد.

فرمانده انتظامي شهرستان زیرکوه از افتتاح نمازخانه ستاد انتظامي اين شهرستان با اعتباري بالغ بر 220ميليون ريال خبر داد.
به گزارش`پایگاه خبری زیرکوه نیوز، همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و با حضور رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان ، امام جمعه شهرستان و جمعی از مسئولان ،فرماندهان و کارکنان انتظامی طرح گسترش ساختمان نمازخانه ستاد انتظامی شهرستان زیرکوه با زیربنای 88متر واعتباری بالغ بر 220میلیون ریال افتتاح شد.
حجت الاسلام والمسلمين \”عرفانی\” رئيس عقيدتي سياسي انتظامي استان در فضایی معنوی و در جمع کارکنان ضمن تبريک فرارسیدن ماه رحمت و بندگی خدمت همکاران اظهار داشت: نماز در رأس همه امور قرار دارد و کارکنان ناجا بايد نماز را سرلوحه همه کارهاي خود قرار دهند.
وي\” در ادامه افزود: بازسازي و زيباسازي نمازخانه ها در نيروي انتظامي باعث مي شود که کارکنان با احساس آرامش و معنويت خاصي به انجام فرايض ديني بپردازند و در محيط کار و زندگي خود وظايف محوله را به نحو شایسته انجام دهند که اين خود از الطاف بي کران خداوند است.
گفتنی است هزینه های عمده ساخت و تجهیز نمازخانه ستاد انتظامی شهرستان زیرکوه توسط خیرین محترم شهرستان بالاخص خانواده محترم و معزز شهید والامقام شهید\”محمد ملتانی \” تقبل شده است که نمازخانه بنام این شهید عزیز مزین شد .
درپایان این مراسم با اهداء لوح وهدایای از خادمان نماز ،خیران ودست اندرکاران ساخت نمازخانه تجلیل بعمل آمد .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا