عمومی

همایش فاطمیون در زیرکوه برگزار شد

همایش فاطمیون ، با حضور روحانیون،مداحان و مسئولین هیات های مذهبی با هدف توجیه مداحان، روحانیون و‌مدیران هیاتهای مذهبی در دارالقران امام حسن مجتبی (ع) شهر حاجی آباد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،همایش فاطمیون ، با حضور روحانیون،مداحان و مسئولین هیات های مذهبی با هدف توجیه مداحان، روحانیون و‌مدیران هیاتهای مذهبی در دارالقران امام حسن مجتبی (ع) شهر حاجی آباد برگزار شد.
حجت الاسلام مرتضایی نیا امام جمعه زیرکوه در این همایش ،ضمن خیر مقدم به مسئولین هیئات مذهبی ، مداحان و روحانیون گفت: هیات احتیاج به اتاق فکر و جوانان انقلابی و گروه مشاوری دارد که بنشیند و برنامه ریزی کند که چه کاری در شرایط امروز لازم است و باید دنبال شود.
محمد حسینی رئیس شورای هیات های مذهبی زیرکوه نیز ضمن درخواست از روسای هیآتهای مذهبی در خصوص ثبت هیاتها درسامانه طوبی ،گفت: خوشبختانه مردم در مراسم مذهبی همیشه پای کار هستند و هیاتهای مذهبی تا بوده اند، مردمی بوده اند.
حسینی توصیه کرد: هیات های مذهبی باید همسو و همگرا با ارزشهای اسلامی باشد و در جهت شناسایی آسیبها و تبدیل آنها به فرصت و به حداقل رساندن آسیبها و همچنین شناخت معارف اهل بیت تلاش کند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا