عمومی

کلنگزنی احداث 2 آموزشگاه در زیرکوه

مدیر آموزش و پرورش زیرکوه گفت: طی هفته آینده کلنگ احداث دو آموزشگاه با مشارکت بانکهای استان در شهرستان زیرکوه به زمین زده میشود.

مدیر آموزش و پرورش زیرکوه گفت: طی هفته آینده کلنگ احداث دو آموزشگاه با مشارکت بانکهای استان در شهرستان زیرکوه به زمین زده میشود.
به گزارش خبرگزاری فارس از زیرکوه، علیرضا مهدیپور ظهر امروز در شورای آموزش و پرورش زیرکوه با تبریک ایامالله دهه مبارک فجر، اظهار داشت: در راستای گرامیداشت این ایامالله برنامههای متنوعی در دستور کار آموزش و پرورش شهرستان قرار دارد.
وی تصریح کرد: اجرای زنگ انقلاب، گلباران تمثال حضرت امام(ره)، برگزاری مسابقات ورزشی، فرهنگی ویژه دانشآموزان و فرهنگیان، برگزاری جشنواره سرود و تئاتر دانشآموزی،برگزاری نشستهای بصیرتی، اجرای جشنهای پیروزی انقلاب در مدارس، اجرای جنگ جوانهها و سرود همگانی و شرکت در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن از جمله برنامههای اجرایی در ایامالله دهه مبارک فجر توسط آموزش و پرورش زیرکوه خواهد بود.
مدیر آموزش و پرورش زیرکوه از اعزام دانشآموزان دختر شهرستان به مناطق عملیاتی جنوب در قالب کاروان راهیان نور خبر داد و افزود: این دانشآموزان 19 بهمنماه به سرزمینهای نور اعزام میشوند.
مهدیپور به کمبود فضای آموزشی در سطح شهرستان اشاره کرد و گفت: در هفته آینده با مشارکت بانکها کلنگ احداث دو آموزشگاه در سطح شهرستان زیرکوه به زمین زده میشود و امیدواریم با احداث این دو فضا گوشهای از مشکلات فضای آموزشی برطرف شود.
وی با اشاره به اینکه در سال گذشته رشد قابل قبولی در بحث قبولی در دانشگاهها به ویژه در مدارس فنی و حرفهای و کارودانش داشتهایم، یادآور شد: اجرای برنامه تجلیل از برترینهای کنکور میتواند اقدام مفیدی برای تشویق این دانشآموزان و دانشآموزان در آستانه کنکور باشد.
معاینه صددرصدی دهان و دندان دانشآموزان مقطع ابتدایی زیرکوه
رئیس شبکه بهداشت و درمان زیرکوه نیز در این جلسه از معاینه 100 درصدی دهان و دندان دانشآموزان مقطع ابتدایی زیرکوه خبر داد و افزود: حدود 4 هزار نفر از دانشآموزان مقطع ابتدایی شهرستان معاینه و از خدمات وارنیش فلوراید برای جلوگیری از پوسیدگی دندان بهرهمند شدند.
علیرضا ناصری تصریح کرد: علاوه بر این، ارائه خدمات بهداشت دهان و دندان از یک ماه گذشته در شهرستان زیرکوه آغاز و خدمات رایگان ترمیم دندان 6 برای افراد زیر 14 سال و برنامههای معاینه و وارنیش فلوراید در حال انجام است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا